USD
3,7978
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

adliye Haberleri

Teröristin cenazesine ailesi sahip çıktı!

 İzmir'de adliye binasında terör saldırısı yapan teröristin cenazesini almak için ailesi harekete geçti. Aile cenaze için Adli Tıp Kurumuna başvurdu.

Kahraman Fethi Sekin'in ismi şehit düştüğü caddeye verildi

İzmir Adliyesi'ne saldıran teröristlerle kahramanca çatışarak faciayı önleyen şehit polis Fethi Sekin'in ismi şehit düştüğü caddede verildi.

Şehit Fethi Sekin hakkında atılan skandal tweete soruşturma

Teröristlerin katliam yapmasını önleyen kahraman polis Fethi Sekin hakkında bir klinik tarafından atılan skandal tweete soruşturma başlatıldı.

FETÖ'den açığa alınan polis adliyede intihar etti

FETÖ soruşturmasında açığa alınana polis  Sadullah K., kimliğini ve silahını teslim etmesini isteyen yetkilerin yanında intihar etti.

Alçak saldırı öncesi hainler kamerada!

 İzmir’deki adliye binasına saldıran teröristlerin saldırı öncesi araçlarına yakıt aldığı anlar kameralar tarafından görüntülendi. 

Fethi Sekin'in son anlarını anlattı!

İzmir adliye taksi durağı şoförlerinden Çetin Yenel kahraman polis Fethi Sekin'in koşarak ateş ettiğini gördüğünü ve yanına doğru koştuğunu söyledi.

Kahraman polis Fethi Sekin için ağlatan paylaşım

Kahraman polis Fethi Sekin ile tercüman Günel Tahirli Cansu'nun 1 ay önce yaşadığı diyalog herkesi duygulandırdı.

İzmir Adliyesi'ne saldıran teröristlerin kimlikleri!

İzmir Adliyesi'ne saldıran ve çatışmada öldürülen teröristlerin üzerinden S.O. ve A.K. adına düzenlemiş kimliklerin çıktığı öğrenildi.

İzmir Adliyesi şehitlerine veda etti!

Dün İzmir'de yaşanan saldırıda hayatını kaybeden polis Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can için İzmir Adliyesinde tören yapıldı.

Galatasaray'dan Fethi Sekin'in oğluna davet!

İzmir'de katliamı engelleyen kahraman polis memuru Fethi Sekin'in futbol oynayan oğlu için Galatasaray tarafından bir açıklama yapıldı.

İzmir'deki bombalı saldırısı sonrası 2 gözaltı

İzmir Adliyesi önündeki bombalı saldırıya ilişkin şüpheli 2 kişi gözaltına alındı. Polisin gözaltı işlemi sırasında iki şüpheli linç ediliyordu.

Kahraman polis Fethi Seki’nin babası acı haberi böyle aldı

İzmir'deki saldırıyı canı ile önleyen kahraman polis Fethi Seki’nin şehit olduğu haberi babasına hasta yatağında söylendi.

İzmir'de katliamı engelleyen kahraman polis!

İzmir Adliyesine yapılan bombalı saldırıda daha büyük bir facia yaşanmasını önleyen polis memurunun Fethi Sekin olduğu öğrenildi. 

Bakanlık'tan İzmir'deki siber saldırı iddiasına açıklama

Adalet Bakanlığı, İzmir Adliyesi önündeki saldırının ardından İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına siber saldırıda bulunulduğu iddialarını yalanladı.

İzmir'deki saldırıda Reina taktiği

İzmir'de 2 bombalı araç ve 3 teröristin gerçekleştirdiği saldırı sırasında öldürülen teröristlerin kullandığı silahlardaki detay Reina'yı hatırlattı.

İzmir'de ikinci bombalı araç imha edildi

Saldırının olduğu yerin 30 metre yakınındaki ikinci bir bombalı araç bulundu. Araç kontrollü bir şekilde patlatıldı.

İzmir'de adliye yakınında bombalı araç saldırısı

İzmir'de adliye yakınında bombalı araç patlatıldı. 1 polis ve 1 mübaşir şehit oldu. Çıkan çatışmada 2 terörist öldürüldü, 1 terörist aranıyor.

Gri listedeki terörist sedyeyle taşındı!

'Senar' kod adlı terörist Hakkı Turgay adliyede sedye taşıyacak asansör olmaması nedeniyle jandarma ekipleri tarafından üst kata çıkarıldı.

Barbaros Şansal tutuklandı!

Gözaltına alınan ünlü modacı Barbaros Şansal, "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan tutuklandı.

Haczi engellemek için bomba ihbarı yaptı

İzmir'de 66 yaşındaki bir adam, hacizli evinin satışını engellemek için çalıştığı iş hanına 2 kere asılsız bomba ihbarı yaptırmış.

Ahmet Şık tutuklandı

İfadesi alındıktan sonra"örgüt propagandası yapmak" suçundan tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen Gazeteci Ahmet Şık tutuklandı.

Çağlayan Adliyesi'nde intihar girişimi

İstanbul Çağlayan adliyesinde bir şahıs intihar girişiminde bulundu. Eşi ile boşanma davası olduğu şahıs son anda çevredekiler tarafından kurtarıldı.

Hüsnü Mahalli adliyeye sevk edildi

Sosyal medya üzerinden devlet büyüklerine hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan gazeteci Hüsnü Mahalli, adliyeye sevk edildi. 

Kartal Adliyesi'nde silah sesleri

Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı önünde silah sesleri hareketliliğe neden oldu..