USD
3,5701
23°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

facebook Haberleri

Mark Zuckerberg 13 Yıl Aradan Sonra Harvard'dan Mezun Oldu

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, İkinci sınıfa giderken ayrıldığı Harvard Üniversitesinden 13 yıl aradan sonra diplomasını aldı.

Dedikodu, işten atılma nedeni kabul edildi

İş yerinde sosyal medya üzerinden iş arkadaşları hakkında dedikodu yapan bir işçi, tazminatsız olarak işten çıkarıldı.

Facebook'un Net Karı 3 Milyar Doları Geçti

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un bu yılın ilk çeyreğinde net kar ve geliri arttı.

Facebook, İnsanların Zihnini Okuyacak!

Mark Zuckerberg, insanların düşüncelerini internetten direkt gönderebileceği bir teknoloji üzerine çalıştıkları yönünde çıkan iddiaları doğruladı.

İnstagram Artık İnternetsiz De Çalışacak

Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması İnstagram'ın bazı özellikleri internet bağlantısı yokken de kullanılabilecek.

Tiyatrocu Orhan Yücel İntihar Etti

Reklamcı ve tiyatrocu Orhan Yücel, sosyal medya hesabından bir kadına karşılıksız aşk duyduğunu itiraf ettikten sonra intihar etti.

SnapChat'e Yeni Bir Özellik Daha Geldi!

Son zamanların en popüler mobil uygulamalarından olan SnapChat, milyonlarca kullanıcısına sunacağı yeni bir özellik için düğmeye bastı.

WhatsApp'tan Çok Konuşulacak Bir Özellik Daha

Kullanıcılar arası para transferini Facebook Messenger üzerinden gerçekleştirmeye sunan uygulama, WhatsApp'a geliyor.

Facebook'ta 'Hikaye' Dönemi Başladı!

Instagram, Whatsapp, Mesenger derken çok kullanılan hikaye özelliği şimdi de sosyal medyadaki ilk göz ağrımız Facebook'a geldi...

Facebook, Messenger'ı artık bu telefonlara vermeyecek

Facebook radikal bir karar alarak anlık mesajlaşma uygulaması olan Messenger bazı telefon modellerinde çalışmayacak!

Facebook Messenger Bu Telefonlarda Artık Çalışmayacak

Facebook Messenger kullanıcılarına kötü bir haber geldi. Messenger artık Windows Phone'un bazı sürümlerinde kullanılamayacak.

AB'den sosyal medya devlerine uyarı!

AB Komisyonu, sosyal medya üzerinden yapılan dolandırıcılıklara karşın Facebook, Twitter ve Google'dan dolandırıcılığı engelleyecek çözümler istedi.

Mark Zuckerberg ikinci kez baba oluyor!

Facebook'un kurucusu ve yöneticisi Mark Zuckerberg, eşi Priscilla ile ikinci bir kız çocuk beklediklerini özel bir fotoğraf paylaşarak açıkladı.

Facebook'tan şehir rehberi hizmeti!

Kendini sürekli geliştiren Facebook, şimdilerde seyahatleri kolaylaştıracak şehir rehberi özelliğini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Facebook artık intiharları önleyecek!

Facebook'un, kullanıcılarının sitede canlı yayın yaptıkları sırada intihar etmelerini engellemek amacıyla çalışmalar başlattığı ortaya çıktı.

Whatsapp'a durum özelliği eklendi

Facebook, satın aldığı uygulamaları bir bir Snapchat'e benzetmeye devam ediyor. Son kurbanı ise 1,2 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan WhatsApp...

Tepki çeken 'Suriyeli' paylaşımına açıklama!

İzmir'de bir işyerinde Suriyeli gence kötü muamalede bulunan kişi olayın tamamen şakadan ibaret olduğunu ama yazdığı yazının yanlış olduğunu söyledi.

Facebook kullanıcılarına iş bulacak

1 milyardan fazla kullanıcısı ile sosyal medyanın en popüler platformu olan Facebook şimdi de kullanıcılarına iş bulacak.

Sığınmacı çocuklar ‘toplu intihar’ çağrısı yaptı

İsveç'te ‘ailesi olmayan mülteci çocukları sınır dışı edeceği’ söylentileri üzerine 18 yaş altı sığınmacı çocuklar, toplu intihar çağrısı yaptı.

Facebook'a hava durumu özelliği geliyor!

Facebook, web sitesine ve mobil uygulamasına kullanıcılarını hava durumundan haberdar etmek için haftalık hava durumu özelliği getiriyor.

Donald Trump'a teknolojik destek!

Google ve Facebook'un ABD'nin 45. Başkanı Donald Trump için düzenlenen devir-teslim etkinliklerine bağış yapan bazı firmalardan olduğu ortaya çıktı.

Trump'ın vize yasağına karşı ortak bildiri

Amerikalı 97 şirket, ABD Başkanı Donald Trump'ın 7 İslam ülkesine uyguladığı vize ve ülkeye giriş yasağına karşı hukuki girişimde bulundu.

İzmir'de kadınlara seks tuzağıyla gasp

İzmir'de kadınlarla sosyal medya üzerinden tanışıp daha sonra seks tuzağı kuran çete üyeleri yapılan baskınla yakalanarak tutuklandılar.

Sosyal medya kullanıcıları dikkat

Sermaye Piyasası Kurulu, sosyal medya faaliyetleriyle ilgili kritik bir uyarıda bulundu...