USD
3,7978
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

fethi sekin Haberleri

Müjdat Gezen'den Fethi Sekin'in ailesine yardım

Usta tiyatrocu Müjdat Gezen İzmir'de yaşanan terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in çocuklarının eğitim masraflarını üstlendi.

Şehit polis Fethi Sekin daha önce de canlar kurtarmış

İzmir'deki terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in 2014'te freni patlayan bir TIR'ın önüne geçerek yolu boşalttığı öğrenildi.

Bursa'da anlamlı pankart! Duygulandırdı

Spor Toto Süper Lig'de oynanan Bursaspor - Trabzonspor maçında şehit astsubay Ömer Halisdemir ile şehit polis Fethi Sekin pankartı dikkat çekti.

Kahraman Fethi Sekin'in ismi şehit düştüğü caddeye verildi

İzmir Adliyesi'ne saldıran teröristlerle kahramanca çatışarak faciayı önleyen şehit polis Fethi Sekin'in ismi şehit düştüğü caddede verildi.

İzmir'deki saldırıyı TAK üstlendi

5 Ocak Perşembe günü İzmir Adliyesi önünde meydana gelen saldırıyı kanlı terör örgütü PKK'nın uzantısı TAK üstlendi.

Şehit polis Fethi Sekin'in portresini kafasına çizdirdi

Antalya'da yaşayan Muhammed Gürses, geçtiğimiz hafta İzmir'deki terör saldırısında şehit düşen polis Fethi Sekin'in portresini kafasına çizdirdi.

İzmir patlamasında gözaltı sayısı arttı!

5 Ocak tarihinde İzmir Adliyesinde meydana gelen olayla ilgili olarak beş kişinin gözaltına alındığı açıklandı. Şüpheli sayısı toplamda 23'e çıktı.

Ünlü isimlerden ağlatan 'Fethi Sekin' videosu

İzmir'deki terör saldırısında PKK'nın katliamını büyük bir kahramanlıkla önleyen Şehit Polis Fethi Sekin için, ünlü isimler bir araya geldi.

Galatasaray ve Elazığ Fethi Sekin için oynayacak!

18 Ocak'ta Ziraat Türkiye Kupasında oynanacak olan Elazığspor-Galatasaray karşılaşmasının geliri şehit polis Fethi Sekin'in ailesine verilecek.

Halisdemir'in babası Sekin ailesinin yanında!

İzmir'deki terör saldırısında gösterdiği kahramanlıkla faciayı önleyen şehit polis Fethi Sekin'in ailesi Ömer Halisdemir'in babası ziyaret etti.

Şehit Fethi Sekin hakkında atılan skandal tweete soruşturma

Teröristlerin katliam yapmasını önleyen kahraman polis Fethi Sekin hakkında bir klinik tarafından atılan skandal tweete soruşturma başlatıldı.

Erdoğan'dan Fethi Sekin'in ailesine telefon

Erdoğan, İzmir kahramanı şehit polis Fethi Sekin'in ailesini arayarak 'Fethi kardeşim bir felaketi önledi, ikinci Ömer Halisdemir oldu' dedi.

Kahraman Fethi Sekin'in annesi için söylediği ağıt

İzmir'de kahramanlığı ile büyük bir felaketi önleyen şehit Fethi Sekin'in 2 ay önce vefat eden annesi için söylediği ağıt yürekleri dağladı.

Berkay Şahin, teröre yönelik mesajını yayınladı!

Hain terör saldırıları sebebi ile konserlerini iptal etmeyeceğini belirten Berkay Şahin, önceki gün konser verdi. Şahin, terörle ilgili mesajlar verdi

İzmir'deki hain terörist kömür çuvalları arasında taşındı

İzmir Adliyesi önünde alçak saldırıyı gerçekleştiren hain teröristin cenazesi için hiç kimse araç vermeyince kömür çuvallarının arasında taşındı.

Fethi Sekin'in son anlarını anlattı!

İzmir adliye taksi durağı şoförlerinden Çetin Yenel kahraman polis Fethi Sekin'in koşarak ateş ettiğini gördüğünü ve yanına doğru koştuğunu söyledi.

Skandal İzmir tweetinde ilk ifade

'Neden İzmir'de patlama olmuyor' tweetine yönelik suç duyurusu sonrasında twitin atıldığı hesabın sahibi Elif Şirin ilk ifadesini verdi.

Berkay Şahin konserlerini iptal etmeyecek!

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin, sosyal medyadan kahraman polis Fethi Sekin için yaptığı paylaşımda "ben hiçbir konserimi iptal etmiyorum" dedi.

Şehit polisin ismi parka verilecek, heykeli dikilecek

İzmir'de teröristlerin gerçekleştireceği büyük katliamı önleyen ve çatışmada şehit düşen Fethi Sekin'in ismi parka verilecek ve heykeli dikilecek.

Uzman Çavuş İzmir'deki çatışma anını anlattı

Teröristlerin bombalı araç ve uzun namlulu silahlarla saldırdığı İzmir Adliyesi önünde yaşanan çatışmayı Uzman Çavuş H.Y. anlattı.

Kahraman şehit Fethi Sekin’in ailesi için kampanya

İzmir Adliyesi önünde beylik tabancasıyla uzun namlulu teröristlerle kahramanca çarpışarak şehit düşen Fethi Sekin'in ailesi için kampanya başlatıldı.

Kahraman polis Fethi Sekin için ağlatan paylaşım

Kahraman polis Fethi Sekin ile tercüman Günel Tahirli Cansu'nun 1 ay önce yaşadığı diyalog herkesi duygulandırdı.

İzmir Adliyesi'ne saldıran teröristlerin kimlikleri!

İzmir Adliyesi'ne saldıran ve çatışmada öldürülen teröristlerin üzerinden S.O. ve A.K. adına düzenlemiş kimliklerin çıktığı öğrenildi.

İzmir Adliyesi şehitlerine veda etti!

Dün İzmir'de yaşanan saldırıda hayatını kaybeden polis Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can için İzmir Adliyesinde tören yapıldı.