USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

fethi sekin Haberleri

İstifa edene işsizlik maaşı yok

Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, yeni yapılacak düzenlemeyle kendi isteğiyle işten ayrılanlara maaş ödemesi yapılmayacağını açıkladı.

Fethi Sekin'in ailesine anlamlı hediye!

İzmir Adliyesinde yaşanan bombalı araç saldırısında yaptığı kahramanca hareketle hatırlanan ve şehit düşen Fethi Sekin'in ailesine ev verildi.

Ömer Halisdemir ve Fethi Sekin'in kardeşleri buluştu!

Ömer Halisdemir'in kardeşi ve İzmir'de adliyeye yapılan terör baskınında şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'in kardeşi Çanakkale'de buluştu.

Şehit düştüğü yere mezar taşı kondu

Polis memuru Fethi Sekin'in şehit düştüğü yere bir yakını, üzerinde 'Şehit polis Fetih Sekin -1973' yazılı mezar taşı koydu, Türk bayrağı dikti.

Haluk Levent, Fethi Sekin için konser verecek

Haluk Levent, İsmail Korkmaz Vakfı yararına konser verdi. Bir takipçisinin 'Fethi Sekin için konser yapar mıydın?' soruna verdiği cevap takdir topladı

İzmir şehidini unutmadı! Fethi Sekin Parkı açıldı

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 40 dönüm alan üzerine kurulan Şehit Polis Fethi Sekin Parkı, Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla bugün açıldı.

Suriye'de 5 grup kendini feshederek yeni örgüt kurdu

Suriye'de El Nusra dahil 5 grup kendini feshederek Şam’ı Özgürleştirme Heyeti adı altında yeni bir örgüt kurduklarını açıkladılar.

Podolski'den alkışlanacak Fethi Sekin mesajı!

İzmir'de yaşanan terör saldırısında yaptığı kahramanlık ile çok sayıda insanın hayatını kurtaran şehit polis Fethi Sekin için Podolski mesaj yayınladı

Müjdat Gezen'den Fethi Sekin'in ailesine yardım

Usta tiyatrocu Müjdat Gezen İzmir'de yaşanan terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in çocuklarının eğitim masraflarını üstlendi.

Şehit polis Fethi Sekin daha önce de canlar kurtarmış

İzmir'deki terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin'in 2014'te freni patlayan bir TIR'ın önüne geçerek yolu boşalttığı öğrenildi.

Bursa'da anlamlı pankart! Duygulandırdı

Spor Toto Süper Lig'de oynanan Bursaspor - Trabzonspor maçında şehit astsubay Ömer Halisdemir ile şehit polis Fethi Sekin pankartı dikkat çekti.

Kahraman Fethi Sekin'in ismi şehit düştüğü caddeye verildi

İzmir Adliyesi'ne saldıran teröristlerle kahramanca çatışarak faciayı önleyen şehit polis Fethi Sekin'in ismi şehit düştüğü caddede verildi.

İzmir'deki saldırıyı TAK üstlendi

5 Ocak Perşembe günü İzmir Adliyesi önünde meydana gelen saldırıyı kanlı terör örgütü PKK'nın uzantısı TAK üstlendi.

Şehit polis Fethi Sekin'in portresini kafasına çizdirdi

Antalya'da yaşayan Muhammed Gürses, geçtiğimiz hafta İzmir'deki terör saldırısında şehit düşen polis Fethi Sekin'in portresini kafasına çizdirdi.

İzmir patlamasında gözaltı sayısı arttı!

5 Ocak tarihinde İzmir Adliyesinde meydana gelen olayla ilgili olarak beş kişinin gözaltına alındığı açıklandı. Şüpheli sayısı toplamda 23'e çıktı.

Ünlü isimlerden ağlatan 'Fethi Sekin' videosu

İzmir'deki terör saldırısında PKK'nın katliamını büyük bir kahramanlıkla önleyen Şehit Polis Fethi Sekin için, ünlü isimler bir araya geldi.

Galatasaray ve Elazığ Fethi Sekin için oynayacak!

18 Ocak'ta Ziraat Türkiye Kupasında oynanacak olan Elazığspor-Galatasaray karşılaşmasının geliri şehit polis Fethi Sekin'in ailesine verilecek.

Halisdemir'in babası Sekin ailesinin yanında!

İzmir'deki terör saldırısında gösterdiği kahramanlıkla faciayı önleyen şehit polis Fethi Sekin'in ailesi Ömer Halisdemir'in babası ziyaret etti.

Şehit Fethi Sekin hakkında atılan skandal tweete soruşturma

Teröristlerin katliam yapmasını önleyen kahraman polis Fethi Sekin hakkında bir klinik tarafından atılan skandal tweete soruşturma başlatıldı.

Erdoğan'dan Fethi Sekin'in ailesine telefon

Erdoğan, İzmir kahramanı şehit polis Fethi Sekin'in ailesini arayarak 'Fethi kardeşim bir felaketi önledi, ikinci Ömer Halisdemir oldu' dedi.

Kahraman Fethi Sekin'in annesi için söylediği ağıt

İzmir'de kahramanlığı ile büyük bir felaketi önleyen şehit Fethi Sekin'in 2 ay önce vefat eden annesi için söylediği ağıt yürekleri dağladı.

Berkay Şahin, teröre yönelik mesajını yayınladı!

Hain terör saldırıları sebebi ile konserlerini iptal etmeyeceğini belirten Berkay Şahin, önceki gün konser verdi. Şahin, terörle ilgili mesajlar verdi

İzmir'deki hain terörist kömür çuvalları arasında taşındı

İzmir Adliyesi önünde alçak saldırıyı gerçekleştiren hain teröristin cenazesi için hiç kimse araç vermeyince kömür çuvallarının arasında taşındı.

Fethi Sekin'in son anlarını anlattı!

İzmir adliye taksi durağı şoförlerinden Çetin Yenel kahraman polis Fethi Sekin'in koşarak ateş ettiğini gördüğünü ve yanına doğru koştuğunu söyledi.