USD
3,5945
14°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

ibrahim tatlises Haberleri

İbrahim Kalın ve MHP'li vekil kabineye girecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en yakınındaki kişilerden biri olan İbrahim Kalın ve Bahçeli'nin onayı ile MHP'li bir isim yeni kabineye girecek.

Dilan Çıtak Trafik Kazası Geçirdi!

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak önceki gece İstanbul Okmeydanı'nda kaza yaptı. Dilan Çıtak, ölümden döndü. 

İbrahim Karagül, Erdoğan'ın Mayıs Ayı Şifresini Yazdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın referandumun ardından Mayıs ayında yapacağı 5 kritik zirvenin önemini İbrahim Karagül yazısında kaleme aldı.

İbrahim Erkal'ın Sağlık Durumuna İlişkin Yeni Açıklama

Beyin kanaması geçiren türkücü İbrahim Erkal'ın sağlık durumuna ilişkin tedavi gördüğü hastaneden yeni bir açıklama geldi.

İbrahim Kalın: Cumhurbaşkanı'nın Üyeliği Değerlendirilecek

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın AK Parti'ye üyeliği davetten sonra değerlendirilecek" dedi.

İbrahim Tatlıses'in Beddualı Paylaşımı!

İbrahim Tatlıses, cuma mesajını Suriye'de yaşanan saldırıda yaralanan küçük bir kızın kameralara gülümsediği fotoğrafı ile sosyal medyadan yayınladı.

Suskun Kalmak Yok Olmaktır

İbrahim Karagül, "Yeni dünyada oyun alanını genişletmeye çalışırken bizim suskun kalmamız parçalanmak, yok olmaktır." dedi.

İdo Tatlıses'den Derya Tuna İtirafı

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses, katıldığı bir magazin programında annesiyle ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

FETÖ’den Darbe Gecesi Amirale Talimat; 'Ölmeden Öldür'

FETÖ tutuklusu Amfibi Deniz Piyade Tugay Komutanı eski Tuğamiral Halil İbrahim Yıldız örgütün darbe gecesi ‘ölmeden öldür’ talimatı verdiğini belirtti

Cinayet Büro Amirliği'nden Erkal Açıklaması

Asayiş Şube Müdürlüğü, sanatçı İbrahim Erkal'ın evinin otoparkında baygın halde bulunmasıyla ilgili açıklama yaptı.

İbrahim Erkal Soruşturmasını Cinayet Masası Devraldı

Evinin otoparkında beyin kanaması geçiren şarkıcı İbrahim Erkal'ın saldırıya uğradığına yönelik açılan dava dosyasını cinayet masası devraldı

Hastane İbrahim Erkal'ın Son Durumunu Açıkladı

Beyin kanaması geçiren ve 9 gündür yoğun bakımda olan ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili,tedavi gördüğü hastaneden açıklama geldi.

Levent Dörter Annesine Donör Arıyor

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak ile evlilik hazırlığında olan şarkıcı Levent Dörter, annesi için sosyal medya hesabından donör aradı.

İstihbaratların yeni Gezi oyunu!

Yüzde 51.4 ile anayasa değişikliğini kabul eden milletin iradesine yine gölge düşürmek isteyen demokrasi düşmanları devreye girdi.

İbrahim Erkal Olayında Soruşturma!

İbrahim Erkal'ın evinin otoparkında baygın bulunmasıyla ilgili olarak savcılığın soruşturma başlattığı öğrenildi.

İbrahim Erkal'ın son sağlık durumu

Geçtiğimiz hafta evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması teşhisiyle ameliyata alınan İbrahim Erkal'ın son durumunu kardeşi anlattı.

İbrahim Karagül: Bu büyük bir zaferdir

Referandumdan yüzde 51.4 ile evet çıkmasının ardından gazeteci yazar İbrahim Karagül, çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

AK Parti ilçe başkanına silahlı saldırı: 1 şehit

17 Nisan'dan itibaren tarihe gömüleceğini anlayan PKK, Van’da AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Vanlı'nın konvoyunu taradı. Vanlının yeğeni şehit oldu.

Hastane İbrahim Erkal'ın Son Sağlık Durumunu Açıkladı

Evinin otoparkında geçirdiği beyin kanaması sonucu ameliyat edilen İbrahim Erkal'ın sağlık durumunda hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

İbrahim Erkal'ın Son Durumu!

Beyin kanaması ön tanısı ile hastaneye kaldırılan İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Erkal'ın hayati tehlikesi devam ediyor.

Tüm hesaplar tek tek bozulacak!

Gazeteci yazar İbrahim Karagül, "tarihi referandumdan sonra Türkiye'nin büyük bir dönüm noktası yaşayarak tüm hesaplar bozulacak" dedi.

İbrahim Erkal'ın Son Durumu

Evinin otoparkında baygın halde bulunan sanatçı İbrahim Erkal'ın hayati tehlikesinin devam ettiği açıklandı.

Bir gecede dünya savaşına girebiliriz

Gazeteci yazar İbrahim Karagül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dünya savaşının çok yakın olduğunu iddia etti.

İbrahim Erkal ameliyattan çıktı!

Beyin kanaması geçirdiği tespit edilen İbrahim Erkal, kaldırıldığı hastanede ameliyata alınmıştı. Ünlü sanatçı ameliyattan çıktı.