USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

idam Haberleri

İdam cezasını en çok uygulayan ülke

İdam cezasının en çok uygulandığı ülkeler Çin, İran, Suudi Arabistan, Irak ve Pakistan.

Facebook paylaşımı idamını getirdi

Pakistan'da, Facebook'ta 'İslama hakaret ettiği' gerekçesiyle bir kişi idam cezasına çarptırıldı.

Çin'de Eski Polis Müdürü İdam Edildi

Çin'de eski bir emniyet yetkilisi, idam edildi.

Bahçeli İdam Cezasının Bir An Önce Getirilmesini İstedi

İdam cezasının bir an önce getirilmesini isteyen Bahçeli 'Toplumsal taleptir, AKP ve Cumhurbaşkanı bu talebe destektir' gecikmeyelim" dedi.

Gezmiş, İnan ve Aslan idam edildikleri saatte anıldı

Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan idamlarının 45’inci yıldönümünde 'Üç Fidan Parkı’nda idam edildikleri saat olan 05.30’da anıldı.

Amerika'da 12 Yıl Sonra İlk İdam!

ABD'nin Arkansas Eyaleti'ndeki bir hapishanede 12 yıl sonra ilk kez bir idam cezası infaz edildi ve 51 yaşındaki Ledell Lee yaşamını yitirdi.

Almanya'dan Türkiye'ye İdam Uyarısı

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel'den, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaldırılan idam cezasını yeniden yürürlüğe sokma planlarına "uyarı" geldi.

Fethullah Gülen'i idam ettiler!

Darbe girişiminin seyrini değiştiren Ömer Halisdemir'in davasında kurulan darağacında vatandaşlar FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in maketini astı.

Erdoğan'a suikaste giden darbecilere idam ipi fırlattılar

15 Temmuz'da Erdoğan'a suikast için Marmaris'e giden hainlerin yargılandığı salonun önünde toplanan kalabalık hepsine urgan ipleri fırlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İdam içinde referandum yapabiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa yaptığı konuşmada, 'Gerekirse idam için de referanduma gideriz. Millet idam diyorsa, mesele bitmiştir" dedi.

Başbakan açıkladı! Siyasilerde Bylock var mı?

Başbakan, Bahçeli'nin yaptığı idam cezası çağrısında 'Referandum sonrası MHP ile oturur konuşuruz. MİT'e de sorduk siyasilerde Bylock çıkmadı" dedi.

Bahçeli'den AK Parti'ye hainleri korkutan idam mesajı

Bahçeli, grup toplantısında Erdoğan'ın suikast timinde yer alan darbecinin idam çıkışına rest çekerek idamın getirilmesi için destek sözü verdi.

Başsavcı duyurdu: Zencani idam edilmeyecek!

Başsavcı tarafından İranlı Babek Zencani'nin onanan idam cezasının zimmetine geçirdiği paraları geri vermeden uygulanmayacağı açıklandı.

Fahire Kara'nın zor seçimi! Ya taşlanacak ya da...

27 yıl önce hac felaketinde alı konulan Fahire Kara, Türkiye’ye dönmek için Suudi yasalarına göre zor bir seçim yapmak zorunda...

2017'nin ilk idamı! Zehirli iğne vuruldu

Amerika'da 2017'nin ilk idamı gerçekleşti. Uyuşturucu yüzünden çıkan tartışma üzerine iki kişiyi öldüren adam zehirli iğne ile idam edildi.

Dokuz kişi katletti! İdam edilecek

Afrika asıllı Amerikalıların gittiği tarihi bir kiliseye gerçekleştirdiği katliam ile 9 kişiyi öldüren Dylann Roof ölüm cezasına çarptırıldı.

Mustafa Ceceli: 2017'de idam çıksın

Türkiye'yi derinden etkileyen terör saldırıları ile ilgili üzüntüsünü dile getiren ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, "İnşallah 2017'de idam çıkar" dedi.

Öğrencilerine idam ipi veren öğretmene soruşturma!

Öğrencilerinin ellerine idam ipi vererek fotoğraf çektiren ve bunu Facebook'ta yayınlayan öğretmen Aydın Erekmen hakkında soruşturma başlatıldı.

Babek Zencani için idamdan kurtulmanın yolu!

İdam cezası onanan Babek Zencani için kurtuluş yolunu Başsavcı açıkladı: "Zencani zimmetindeki paraları öderse affedilir"

Abdullah Gül: Siyasete geri dönmeyeceğim

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül katıldığı bir programda siyasete geri dönmeyeceğini açıkladı.

Babek Zencani'nin idam cezası onandı!

Geçtiğimiz günlerde idam kararının iptal edildiği iddia edilen Babek Zencani hakkında verilen kararın Yüksek Mahkeme tarafından onandığı açıklandı.

Babek Zencani'nin idam cezası lağvedildi mi?

İran'ın yarı resmi Mehr haber ajansı devleti dolandırmaktan hakkında idam kararı verilen Babek Zencani'nin cezasının lağvedildiğini öne sürdü.

Avrupa Parlamentosu Başkanı'ndan küstah idam tehdidi

Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, Türkiye’yi idam kararını uygulaması halinde yaptırım uygulamakla tehdit etti.

Başbakan Yıldırım ile Bahçeli arasında 1 saatlik görüşme

Başbakan Binali Yıldırım ile MHP lideri Devlet Bahçeli başkanlık sistemini ele aldığı düşünülüyor. Görüşme 1 saat sürdü.