USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

otomotiv sanayii dernegi Haberleri

Levent Nazifoğlu'ndan şaşırtan açıklama

Galatasaraylı Sporcular Derneği Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlığa oy çokluğu ile tekrar Levent Nazifoğlu seçildi.

TPFD yabancı oyuncu sayısının serbest olmasına karşı değil

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği (TPFD), yaptığı açıklamada yabancı oyuncu sayısının serbest olmasına karşı olmadıklarını belirtti.

Türkiye Milli füzeler için kurul oluşturdu

Türkiye füzeler konusunda doğru kararların alınması için bir kurul oluşturdu.

Baskınlar arttı, tombalacılar taktik değiştirdi

Mersin'de, Kimene Yarenler Kültür Derneği'ne düzenlenen kumar operasyonunda, tombala oynayan 59 kişi suçüstü yakalandı.

Büyükada'daki gizemli toplantı 2. Gezi planı çıktı

İnsan Hakları örgütleri adı altında Büyükada'da yapılan toplantının konusunun Gezi benzeri eylemler organize edilmesi olduğu ortaya çıktı.

En Büyük Sanayi Araştırması sonuçları açıklandı

İSO'nun 2016 araştırma sonuçlarına göre, TÜPRAŞ, üretimden satışlarda 32 milyar 594 milyon lirayla Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşu oldu.

Erdoğan: 'Arena' statlardan siliniyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İmam Hatip Gençlik Buluşması'nda yaptığı konuşmasında 'Talimatı verdim, 'Arena' isimlerini statlardan kaldırıyoruz.' dedi.

Mahkeme Booking.com'un itirazını reddetti

Dünyaca ünlü online rezervasyon sitesi booking.com'un kendisi hakkında verilen engelleme kararına yaptığı itiraz mahkeme tarafından reddedildi.

Ayasofya'da sabah namazı kılındı

Ayasofya Meydanı'nda gerçekleştirilen 'Fetih Namazı' etkinliğinde Mescid-i Aksa İmamı Mohammed Ali El Abbasi cemaate sabah namazı kıldırdı.

Otomobil üretiminde son 10 yılın rekoru kırıldı!

Ocak-Mart döneminde otomobil üretiminde 2016 yılının aynı dönemine göre yüzde 44 artarak 300 bine ulaşarak son 10 yılın rekoru kırıldı.

'Nargileye Uyuşturucu Katıyorlar' İddiası

Sigaradan 50 kat daha zehirli olan Nargile ile ilgili korkunç bir iddia ortaya atıldı. iddiaya göre nargileye tütünle birlikte uyuşturucuda katılıyor.

'Vur Emri' veren Hollanda Belediye Başkanı FETÖ'cü çıktı!

Hollanda'da yaşanan krizde "Özel time vur emri" veren Rotterdam Belediye Başkanı Ahmed Abutalip'in FETÖ ile bağlantısı ortaya çıktı.

Rus otomotiv devi Türkiye pazarına geri döndü

Rusya ile yaşanan krizlerin aşılmasının ardından Rus otomotiv devi GAZ Grubu Türkiye'de yeniden faaliyetlerine başlayacağını bildirdi.

Türk kobilerin dünyaya açılma üssü: Turkish Trade Center

Multi-Buyer şirketinin Bremen'de gerçekleştirdiği yatırımcı toplantısına ASKAN-DER üyelerinden on Türk  girişimci katıldı.

Türkiye, enerjisinin yüzde 30'unu bina ısısı için kullanıyor

Pencere ve Kapı Sektörü Derneği 'nin(PÜKAD) yaptığı bir araştırmaya göre Türkiye, enerjisinin yüzde 30’unu bina ısıtmak için kullanıyor.

Antalya'da midibüs uçuruma devrildi: 2 ölü

Antalya'da Saklıkent Kar Şenlikleri'nden dönen midibüs uçuruma yuvarlanarak ağaçlara takılıp durabildi. Kazada 2 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.

Otomotiv üretimi arttı!

Ocakta 2016'nın aynı dönem üretim yüzde 31, otomobil üretimi ise yüzde 61 arttı. 128 bin, otomobil üretimi ise 94 bin adet düzeyinde gerçekleşti.

Sebze ve meyvenin yüzde 25'si çöpe gidiyor!

Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncular Derneği Başkanı Şen yılda üretilen 50 milyon ton yaş sebze ve meyvenin yaklaşık yüzde 25'inin çöpe gittiğini açıkladı

Avrasya'nın en büyük fuarı için geri sayım başladı

Avrasya Bölgesi'ndeki bir numaralı ticaret platformu olan Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017 için geri sayım başladı...

2. Kısa Film Kolektifi Festivali Kadıköy'de başlıyor

Kadıköy Belediyesi'nin düzenlediği 2. Kısa Film Kolektifi Festivali bu sene de 10 Şubat'ta Kadıköy’de kısa film severlerle buluşuyor.

FETÖ'nün kurye ablası: Beni sevdiğini düşündüm

FETÖ'cü işadamı Kemal Elibal'a himmet parası gönderirken yakalanan tutuklu Betül Karalürt duruşmada 'Duygusallığımın kurbanıyım" diye konuştu.

Güneydoğulu genç iş adamlarından Kırmızıgül'e destek

Güneydoğu Genç İşadamları Derneği Başkanı Hakan Akbal filmi nedeniyle eleştirilere maruz kalan Mahsun Kırmızıgül için"Hemşehrimizin yanındayız "dedi.

Hamburg’da Türk musikisi ziyafeti

Altı yıl önce kurulan İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Musiki Derneği Korosu ilk yurt dışı konserini Almanya'nın liman kenti Hamburg'da verdi.

İngiltere Savunma Bakanı'ndan Türkiye açıklaması

İngiltere Savunma Bakanı Michael Fallon, İngiltere ile Türkiye’nin Milli Muharip Uçak Projesi’nde beyin güçlerini birleştireceklerini açıkladı.

Öne Çıkan otomotiv sanayii dernegi Haberleri
Çok Yorumlanan otomotiv sanayii dernegi Haberleri