USD
3,5814
18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

petrol Haberleri

Benzine 6, motorine 7 kuruş zam geliyor

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 6, motorine 7 kuruş zam bekleniyor.

Benzin Fiyatlarına 15 Kuruş İndirim Geliyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PUİS), benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren 15 kuruş indirim yapılacağını açıkladı.

Akaryakıtta zam devam ediyor!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası 11 Nisan 2017 tarihinden geçerli olmak üzere gazyağında 10 kuruş fiyat artışı beklendiğini açıkladı.

Motorine dört günde ikinci zam

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'nın açıklamasına göre motorin fiyatlarına 4 Nisan'da yapılan 8 kuruşluk zammın ardından bugün bir zam daha var.

Halkbank neden hedef? Kirli tuzak ekonomik darbe mi?

ABD'nin skandal bir kararla Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'yı tutuklamasının altında yatan kumpas...

Motorine 8 kuruşluk indirim!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), bu gece yarısından itibaren motorinde 8 kuruşluk bir indirimin yapılacağının müjdesini verdi.

Benzine 9 kuruş indirim geliyor!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası benzin grubunda 15 Mart 2017 tarihinden geçerli olmak üzere pompa fiyatlarında 9 kuruş indirim yapacak.

Demiören ve Rosneft anlaştı

Demirören Holding ile Rusya’nın devlet petrol şirketi Rosneft arasında, dizel yakıtı ve LPG tedariği anlaşması imzalandı.

Dolar ve Euro'da tansiyon yükseldi

ABD Merkez Bankası'nın faiz artıracağına ilişkin beklentiler ve Avrupa Merkez Bankası faiz toplantısı, Dolar ve Euro'da tansiyonu yükseltti.

Korkutan iddia! Türk gemisi Libya'da kaçırıldı!

Üzerinde Türk bayrağı bulunan petrol tankerine, Libya'da Zuwarah Limanı açıklarında el konulduğu ve 11 mürettebatın esir alındığı iddia edildi.

Motorine indirim geldi!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası açıklamasına göre motorin fiyatlarında 2 Mart itibarıyla 7 kuruş indirim bekleniyor.

Benzine indirim geldi

Art arda gelen zam haberlerinin ardından benzinin litre fiyatında gece yarısından itibaren 11 kuruş indirim bekleniyor.

Otogaza indirim geliyor!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikasının açıklamasına göre otogaz fiyatlarına 14 Şubat itibariyle litrede 4 kuruş indirim yapılacak.

Benzine 7 kuruş indirim geliyor

Benzinin pompa satış fiyatına 6-7 kuruş indirim yapılacak. İndirimin bu gece yarısından itibaren geçerli olması bekleniyor.

Halkbank ve THY'nin hisseleri de Varlık Fonu'na devredildi

Dün akşam alınan son dakika kararı ile Varlık Fonu'na devredilen 8 şirketin ardından bu sabah THY ve Halkbank'ın da devredildiği açıklandı.

LPG'li araç sahiplerine kötü haber!

LPG'li araç sahiplerine bir kötü haber daha geldi. Otogaza bu gece yarısından itibaren 16 kuruş zam geleceği açıklandı 

Motorin fiyatlarına indirim geliyor

Son günlerde yaşanan motorin fiyatlarına zam haberlerinin ardından bu kez Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası indirim yapılacağını açıkladı.

Trump Dakota Petrol Boru Hattı projesine yeniden start verdi

ABD'nin yeni Başkanı Donald Trump, eski Başkan Obama'nın askıya aldığı "Dakota Petrol Boru Hattı" projesini yeniden yürürlüğe koydu.

BOTAŞ gazın yüzde 50'sini kısıyor!

BOTAŞ ikinci bir talimata kadar yüzde 50 gaz kısıntısı yapılacağını açıklarken bu uygulamanın yarın sabah saat 08.00'de hayata geçirileceği açıklandı.

Türkiye Petrolleri'nin yeni sahibi belli oldu

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım AŞ'nin yüzde 100 hissesinin yapılan ihale sonucunda satışına onay verdi.

TÜPRAŞ'tan rekor üretim sayısı

Batman'da bulunan TÜPRAŞ rafinerisinde önceki yıl 1 milyon ton ham petrol işlenen rafineride geçen yıl 1 milyon 17 bin ton ham petrol işlendi.

Benzin ve motorine zam geliyor

Benzin ve motorine bir zam daha geldi. PÜİS tarafından yapılan açıklamaya göre benzine 14, motorine ise 12 kuruş zam yapılacağı açıklandı.

Otogaz'a 4 kuruş zam geldi

Benzine yapılan zamın ardından bu kez otogazda 4 kuruş fiyat artışı ile beraber siyah ürünlerde indirim meydana geldi.

Depoları fulleyin! Zam kapıda

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası 11 Ocak 2017 tarihinden itibaren benzinde 7 ila 8 kuruş arası zam beklendiğini açıkladı.

Öne Çıkan petrol Haberleri
Çok Yorumlanan petrol Haberleri