USD
3,6242
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

putin Haberleri

Putin'den gerilimi artıracak bir karar daha

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna'nın doğusunda yaşayanların bazı belgelerinin Rusya'da geçerli olmasını sağlayan bir karara imza attı.

Putin'den 'Karlov' talimatı!

Putin, Ankara Büyükelçisi Karlov suikastinin ardından yabancı temsilciliklerde çalışan Rus personelin güvenliği için önlem arttırılmasını istedi.

ABD'nin tank yığınağına Rusya'dan sert cevap!

ABD'nin Rusya sınırına tank yığınağı yapmasının ardından Rusya, savaş gemisinden yüzen tanklarını indirerek cevap verdi.

CNN Trump bombasını patlattı! Onlar da görüşmüş

Flynn'ın istifa etmesiyle sarsılan Trump'ın başı dertte. ABD medyası, Trump'ın diğer danışmanları Ruslarla iletişim halinde olduğunu yazdı.

Putin'den Trump'a Slovenya'da görüşebiliriz mesajı!

Rus lider Putin, ABD Başkanı Trump ile Slovenya'da bir görüşme yapabileceklerini söyledi. Ancak Putin, "bu görüşme için bazı şartlar oluşmalı" dedi.

TSK: Rus uçağı yanlışlıkla askerlerimizi vurdu

Türk Silahlı Kuvvetleri, Rus savaş uçağının kazayla Türk askerlerini vurduğunu açıkladı. Putin'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı arayarak başsağlığı diledi.

Erdoğan ile Putin telefonda görüştü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin telefonda görüştü. İki lider askeri işbirliğini artırma konusunda mutabakat sağladı.

Putin ile Merkel arasında sürpriz görüşme

Rusya Lideri Vladimir Putin ile Almanya Şansölyesi Angela Merkel arasında bir telefon görüşmesi gerçekleşti.

Çarpıcı analiz: Rusya Doğu Akdeniz'e yerleşiyor

Suriye iç savaşında Esed rejimine destek vermek için askeri birliklerini Doğu Akdeniz'e indiren Putin'in planını Prof. Ali Karasar analiz etti.

Trump kafaları karıştırdı: Putin'i tanımam

ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medya hesabından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ilişkin gündem oluşturacak bir paylaşım yaptı.

ABD Başkanı Trump'tan eleştirilere yanıt

ABD Başkanı Trump, İran'ın 'terörün bir numarası' olduğunu, Obama yönetimi İran'la anlaşırken, kendisini eleştirenlerin bunu sorun etmediğini savundu.

Putin, Türk Akımı Projesi'ni onayladı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türk Akımı doğalgaz boru hattı projesine ilişkin anlaşmayı onayladı.

Putin 16 generalin görevine son verdi!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in önemli kurumların başında bulunan 16 generalin görevlerine son verdiği açıklandı.

Putin: Macaristan 'Türk Akımı'ndan doğal gaz alabilir

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Macaristan'ın Türk Akımı doğal gaz boru hattından da doğal gaz alabileceğini belirtti.

Alman basını bu iki fotoğrafı konuşuyor

Alman basını, Donald Trump'ın, Putin'le ve Merkel'le görüşürken çekilen iki fotoğrafını karşılaştırdı.

Trump ile Putin telefonda görüşecek!

Rus lider Putin ile yeni ABD Başkanı Donald Trump'ın 28 Ocak Cumartesi günü bir telefon görüşmesi yapması planlandığı açıklandı.

Rusya, yaş sebze kısıtlamasını kaldıracak

Rusya, uçak düşürme krizi sonrası Türkiye'ye uyguladığı yaş sebze kısıtlamasının kaldırılması için çalışmalara hız verdiğini açıkladı.

Putin, Trump'ı izlemeyecek!

Vladimir Putin'in Trump'ın ABD başkanlığı görevini Barack Obama'dan devralacağı yemin törenini naklen yayında izlemeyeceği açıklandı.

Putin, Trump iddiaları için ağzını bozdu!

Rus lider Putin, Rus istihbaratının, Trump'a zarar verecek bilgileri topladığı iddiaları için 'haberleri yayanlar, hayat kadınlarından beter' dedi.

Meksika'dan Rusya'ya çağrı: Ülkemize müdahale edin

Meksika'da başlatılan bir kampanyada ''Putin, Latin Amerika size ihtiyaç duyuyor. Ülkemize müdahale edin" imza kampanyası büyük destek gördü.

Erdoğan, Putin ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüşürken Suriye'deki gelişmeler ve Astana'daki süreç ele alındı.

Rusya'da sigara tamamen yasaklanacak mı?

Rusya'da yapılacak bir düzenleme ile 2015'ten sonra doğan herkese sigara satışının tamamen yasaklanmasını tartışıyor.

'Putin'in elinde Trump'ın seks kaseti var!' iddiası

CNN ve New York Times'ın haberlerine göre Amerika'nın yeni başkanı Donald Trump'ın seks kaseti Rusya başkanı Vladimir Putin'in elinde.

Beşar Esed: Her şeyi müzakere etmeye hazırım

Beşar Esed,Türkiye ve Rusya'nın vardığı anlaşma gereği Astana'da yapılması planlanan barış görüşmeleri öncesinde 'Müzakereye hazırım' dedi.