USD
3,6143
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

putin Haberleri

Türkiye'den Rusya'ya 4 uyarı!

Türkiye, Rusya'nın sorumluluk bölgesinde PKK/YPG'nin faaliyetlerine ilişkin duyulan rahatsızlığı diplomatik yollardan iletti.

Rusya'dan Türkiye açıklaması: Korkmuyoruz

Putin'in askeri yardımcısı Vladimir Kojin, "Türkiye'nin NATO üyesi olmasının S-400 almasına engel değil. Türkiye'den korkmuyoruz" dedi.

Donald Trump'tan Putin açıklaması

ABD Başkanı Donald Trump gerçekleştirdiği konuşmada, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i 'çetin ceviz' olarak nitelendirdi.

Rusya'dan beklenmedik hamle

Avrupa enerji hatlarındaki etkisini artıran Rusya, Libya'ya girerek Doğu Akdeniz'deki dengeleri lehine değiştirmeye hazırlanıyor.

Putin'den çarpıcı Türkiye açıklaması: Başka planlarımız var

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova ve Ankara'nın Suriye'deki terörizmle mücadele etmek için başka planları da olduğunu söyledi.

Bakan Fikri Işık'tan kritik S-400 füze açıklaması!

Bakan Fikri Işık, Rusya'dan alınacak S-400 füzelerinin NATO sistemine entegre edilmeyeceğini söyledi.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'tan S-400 füzesi açıklaması

Bakan Işık, Kremlin'in açıklamasının ardından, "Görüşmelerde bir ilerleme var ancak 'bugün imza' noktasında değiliz ama görüşmeler sürüyor" dedi.

Rusya'dan açıklama: Putin ve Erdoğan anlaştı

Kremlin Sözcüsü Peskov Rusya Devlet Başkanı Putin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın S-400 konusunda anlaştığını açıkladı.

Rusya'dan kritik hamle!

Putin, Güney Osetya'nın askeri birliklerinin Rus ordusuyla birleşmesi müzakerelerinin yürütülmesi görevini Bakanlıklara veren kararnameyi imzaladı.

Rusya'dan Türkiye ve Hollanda'ya itidal çağrısı

Hollanda'nın rezalet uygulamalarının ardından Türkiye ile yaşanan diplomatik krizle ilgili Putin'in sözcüsüPeskov, taraflara itidal çağrısında bulundu

Rusya, turizm sektörünü yeniden canlandırdı!

Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık, ilişkilerin iyileştiği Rusya'ya yönelik erken rezervasyonların rekor kırabileceğini söyledi.

Erdoğan'dan NATO'ya sitem: Başımızın çaresine bakarız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile ekonomik ve askeri konularda çok olumlu bir görüşme yaptığını belirtirken, NATO'ya da sitem etti.

Kremlin zirvesinde Rusya'dan 3 talep!

Rusya'nın başkenti Moskova'da dün gerçekleşen 6’ncı Üst Düzey İşbirliği Konseyi Zirvesi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan üç konuda mesaj verdi.

Erdoğan ve Putin'in basın toplantısı tamamlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Putin, Moskova'da ortak basın toplantısı düzenledi.

Erdoğan ile Putin Moskova'da bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin Moskova'da bir araya geldi. Putin, görüşmede 'İlişkilerin bu kadar hızlı iyileşmesini kimse beklemiyordu' dedi.

Erdoğan Putin buluşması öncesi gıda ambargosu kaldırıldı

Rus hükümeti, Erdoğan ve Putin görüşmesi öncesinde Türkiye'den soğan, karnabahar, brokoli ve karanfil alımına yönelik yasağı kaldırdı.

Erdoğan ve Putin’den NATO'yu çıldırtacak anlaşma!

7 ayda 4. kez görüşecek iki liderin masaya yatıracağı anlaşma konuları uluslararası güçler tarafından an be an takip edilmekte. İşte masadaki konular.

Türk-Rus ekonomik ilişkileri için tarihi zirve

Erdoğan ve Putin'in 10 Mart'ta Moskova'da bir araya geleceği Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi toplantısının can damarı, ekonomi olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma günü Rusya'ya gidecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Moskova'da düzenlenen Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyinin 6'ncı toplantısına katılmak üzere Cuma günü Rusya'ya gidecek

Rusya ve Çin, BM'de Suriye tasarısını veto ettiler

Rusya ve Çin, BMGK'da görüşülüp oylanan 'Suriye'ye yaptırım uygulanması' tasarısını veto ederek Esed'e sahip çıktılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'ya gidiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, enerji ve Suriye meseleleri de dahil yapacağı bazı görüşmeler için 9-10 Mart'ta Rusya'ya gidiyor...

Vladimir Putin evlendi mi?

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin hakkında Rus jimnastikçi Alina Kabaeva ile evlendiği konusunda çıkan haberler ortalığı karıştırdı.

Putin'den gerilimi artıracak bir karar daha

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna'nın doğusunda yaşayanların bazı belgelerinin Rusya'da geçerli olmasını sağlayan bir karara imza attı.

Putin'den 'Karlov' talimatı!

Putin, Ankara Büyükelçisi Karlov suikastinin ardından yabancı temsilciliklerde çalışan Rus personelin güvenliği için önlem arttırılmasını istedi.