USD
3,6069
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

sehit Haberleri

Şehidin mezarında çekilen fotoğraf yürekleri dağladı

15 Temmuz gecesi Ankara'da şehit düşen Özel Harekat polisi Seyit Ahmet Çakır'ın yeni doğan bebeği, babasının mezarına götürüldü....

Viranşehir'deki bombalı saldırıyı PKK üstlendi!

Viranşehir'de biri 11 yaşındaki Ahmet olmak üzere 2 kişinin şehit düştüğü bombalı saldırıyı PKK'nın silahlı kanadı HPG üstlendi.

Hac kuraları sonuçları açıklandı

Hac görevini yerine getirmek için başvuranların belirleneceği kuralar Diyanet tarafından çekildi. Sonuçlar Diyanet'in sitesinde yayınlandı.

TSK: El-Bab'da 2 asker şehit düştü

TSK, DEAŞ'tan geri alınan El-Bab'da mayın temizle sırasında EYP'nin infilak etmesi sonucu 2 askerin şehit düştüğünü 3 askerin yaralandığını açıkladı.

PKK'lı kadın teröristin 'Suriyeli' oyunu!

Türkiye'ye giren kadın PKK'lının kendisini Suriyeli olarak tanıtarak yabancı uyruklu göçmenlerle yurt dışına çıkma girişiminde bulunduğu belirlendi.

Şehidin ardından iç sızlatan tartışma!

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit düşen askerin hiç görmediği öz annesi ile onu büyüten üvey annesi 'tazminatı ve maaş' konusunda karşı karşıya geldi.

Fırat Kalkanı'ndan acı haber: 1 asker şehit

TSK, Fırat Kalkanı Harekatı'nda El-Bab'da devam eden DEAŞ temizliğinde infilak eden patlayıcı sonucu 1 askerin şehit düştüğünü açıkladı.

Ömer Halisdemir'i şehit eden hainler hakim karşısında

15 Temmuz darbe kalkışmasının seyrini değiştiren Astsubay Ömer Halisdemir'i şehit eden darbecilerin yargılanacağı dava 21 Şubat'ta başlayacak.

Viranşehir talimatını Karayılan'ın öldürülen koruması vermiş

Mardin'de öldürülen Murat Karayılan'ın sağ kolu olan terörist Yaşar Uygur'un öldürülmeden önce Viranşehir saldırısının talimatını verdiği ortaya çıktı

DEAŞ'a atılan bombalara yazdılar!

DEAŞ hedeflerine yönelik atılan bombalara El-Bab'da şehit olan askerlerimiz ve bölgede mücadele veren kahramanlarımız için anlamlı bir mesaj yazıldı.

Yolcu vapurunu internetten sattılar!

35 yıl boyunca İstanbulluları taşıyan "Şehit Caner Gönyeli" isimli yolcu vapuru, internette 1 milyon 200 bin lira bedelle satışa sunuldu.

Şehit yakınları ve gaziler kurasız hacca gidecek

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2008 ve sonraki yıllarda kayıt yaptıran gazi ve şehit yakınlarını bu yıl kurasız hacca götürecek.

Şehitten geriye bu acı hatıra kaldı

Hatay'ın Amanos Dağları'nda girdiği çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Salih Kayan'ın bir tanıdığına verdiği asker botları duygulandırdı.

Şehidin ağabeyinden yürek yakan paylaşım

Iğdır'da şehit düşen polis memuru Burak Zor'un ağabeyi Ercan Zor, şehit olan kardeşinin doğum gününde yaptığı paylaşım ile duygulandırdı.

Şehit ve gazi yakınlarına hac müjdesi!

Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in talebi üzerine bu sene kayıt yaptıran şehitlerin anne, baba, eş ile gaziler ve eşleri hacca kurasız gidebilecek.

Yunus ekipleri kaza yaptı: 1 şehit, 1 yaralı

Adana'da Hatay'daki şehit cenaze törene giden yunus ekiplerinin yaptığı kazada ilk belirlemelere göre 1 polis şehit oldu, 1 polis yaralandı.

Amonos'da çatışma! 1 Uzman çavuş şehit oldu

Hatay'ın Dörtyol ilçesi Amonos dağı bölgesinde PKK' lı teröristlerle çıkan çatışmada 1 uzman çavuşun şehit olduğu bildirildi.

Şehit düştüğü yere mezar taşı kondu

Polis memuru Fethi Sekin'in şehit düştüğü yere bir yakını, üzerinde 'Şehit polis Fetih Sekin -1973' yazılı mezar taşı koydu, Türk bayrağı dikti.

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni şehit düştü

El Bab kuşatmasında şehit olan Furkan Yayla'nın AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni olduğu öğrenildi.

Şehidin babası herkesi ağlattı

Rus uçağının kazayla bombaladığı TSK mevzisinde şehit düşen Ömer Akkuş'un babası mezarlıkta görenleri ağlattı.

Bahçeli'den Rusya'ya sert El-Bab tepkisi

Bahçeli, El-Bab'da Rus uçağının Türk askerlerini şehit etmesine tepki göstererek "Pişkince üste çıkıp TSK'yı suçluyor. Bu yanlıştır, ayıptır" dedi.

El-Bab'dan acı haber: 1 şehit

Suriye' nin El Bab bölgesinde DEAŞ unsurlarıyla çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı.

El Bab'dan acı haber! 1 asker şehit

El Bab'da 1 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı. Bölgede çatışmalar devam ediyor...

'Ben şehit olacağım' diye El Bab'a gitmiş

Suriye'de şehit düşen Uzman Onbaşı Emre Mücahit Topal'ın "Ben şehit olacağım" diyerek El Bab'a gittiği öğrenildi.