USD
3,5657
16°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

sosyal medya Haberleri

Wikipedia'nın Kurucusu Gazeteciliğe El atıyor

Wikipedia’nın kurucu ortağı Jimmy Wales sahte haberlerle savaşmayı amaçlayan yeni bir çevrimiçi yayın başlatıyor.

Yeni Reklam Kahramanı: Sosyal Medya

Son yıllarda, artan internet kullanımı ve sosyal paylaşım sitelerinin pazarlamada önem kazanmasıyla,şirketlerce sosyal medya yönetimi yükselişe geçti

'Hayırcılar'dan seçim öncesi 'Evetçilere' yine aynı tuzak!

Her seçim öncesi kendi görüşünden olmayan seçmene sosyal medya üzerinden tuzak kurmaya çalışan bir grup yine ortaya çıktı.

Büyükanne Maaşları Yarın Ödeniyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, büyükanne maaşlarının ödemesinin yarın başlayacağını duyurdu.

Hollanda'dan Türkiye İddiası: Vatandaşlara İzin Vermiyorlar

Hollanda Dışişleri Bakanlığı yaptığı açıklamayla çifte vatandaşlığı bulunan 100'e yakın kişinin Türkiye'den çıkışına izin verilmediğini iddia etti.

Muhtarlara ve Köy Korucularına Sosyal Güvence Müjdesi!

23 bin Bağ-Kur'lu muhtarın primleri ile 55 bin köy korucusunun 4/a emeklilik sistemi primleri İçişleri Bakanlığı bütçesinden karşılanacak.

FETÖ'den Sosyal Medya Talimatı: Mesaj Atın

FETÖ'nün evlerinde kalan öğrencilere, sahte sosyal medya hesapları açtırarak, hükümet aleyhinde mesaj atılması talimatı verdiği öğrenildi.

Bakandan Müjde! 1 Milyon Kişi Faydalanacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Ege ve Akdeniz'de 1 milyon emeklimizin tatil yapması sağlanabilir." dedi.

Jandarma'da yeni bir birim kuruldu: Sosyal medya şubesi

Jandarma Genel Komutanlığı'nın İçişleri Bakanlığı'na bağlanmasının ardından Sosyal Medya Şube Müdürlüğü' adı altında yeni birim oluşturuldu.

İş arayanlara hükümetten 607 lira!

Hükümet, iş arayanların masrafını karşılamak için bir kişi için yılda 3 kez yardım yapacak. Yardım için toplamda 607 lira ödenecek.

Bakan açıkladı! Sayı 357 bini aştı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 357 bin 594 kişinin istihdam seferberliği döneminde iş sahibi olduğunu açıkladı.

Doktorlara sosyal medya 'ayarı'

Doktor ve sağlık kuruluşlarının internetten hasta mahremiyetini ihlal eden paylaşımlarına 6 aya kadar meslekten men cezası verilecek.

Emrah Karaduman'dan saldırı sonrası ilk paylaşım!

Önceki hafta Aleyna Tilki'nin bir hayranı tarafından bıçaklı saldırıya uğrayan Emrah Karaduman, İnstagram'dan saldırı sonrası ilk kez paylaşım yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Müzik üniversitesi kuracağız

Erol Parlak Çanakkale Ağıtları Konseri'ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Söz vermiştim, müzik üniversitesini kuracağız" dedi.

Esra-Ceyda Ersoy etrafa para saçtı!

Esra-Ceyda Ersoy kardeşler ve yakın arkadaşları Taha Özer, Instagram üzerinden evde etrafa para saçarken çekilen bir videoyu paylaştı.

13 Yaşındaki çocuk 8 aylık hamileymiş!

İzmir'in Kiraz İlçesinde 13 yaşındaki M.A.'nın 8 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Hamile bıraktığı ileri sürülen 28 yaşındaki Y.K ise tutuklandı.

'Vur Emri' veren Hollanda Belediye Başkanı FETÖ'cü çıktı!

Hollanda'da yaşanan krizde "Özel time vur emri" veren Rotterdam Belediye Başkanı Ahmed Abutalip'in FETÖ ile bağlantısı ortaya çıktı.

Hollanda'da Türklerle skandalı protesto etmek için izin!

Rotterdam Belediye Başkanı Aboutaleb, Hollanda polisinin Türk göstericilere uyguladığı şiddeti protesto etmeyi amaçlayan Türklere izin verdi.

Bakan Kaya, Hollanda'nın skandalını BM'de anlattı

Hollanda’da faşistçe bir saldırıya uğrayan Bakan Fatma Betül Sayan Kaya, yaşadığı skandal olayları BM'de anlatarak Hollanda'yı dünyaya rezil etti.

Müezzinoğlu'ndan torun maaşı açıklaması: 425 TL ödenecek

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu, 10 ilde 6.500 aileye 425 TL verileceğini açıkladı. Sonuçlar internet sitesinden yayınlandı.

'Hollanda ineği' polemiğe neden oldu

Hollanda ile yaşanan kriz sonrası Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Sipahi tepki olarak Hollanda ineğini keseceğini söyledi.

CHP'li vekilden skandal Hollanda yorumu!

Hollanda'da yaşanan çirkin rezaletin ardından CHP'li Aykut Erdoğdu, bu yaşananlar için tiyatro benzetmesi yaptı.

Hollanda'dan küstah tehdit: Schengen ülkelerine giremeyecek

Hollanda tarafından 'istenmeyen kişi' ilan edilip sınır dışı edilen Bakan Fatma Betül Sayan Kaya hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Hollanda'nın elçilikleri giriş-çıkışlara kapatıldı!

Hollanda ile yaşanan toplantı gerginliği sonrası Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde yer alan Hollanda Başkonsolosluğu, giriş çıkışlara kapatıldı.