USD
3,5150
31°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

yasli Haberleri

Doktora Diye Yola Çıktı, Ülke Sınırını Geçti

İngiltere'de yaşlı bir kadın 9 kilometre gitmesi gereken yolu karıştırınca, tam 480 kilometre yol katetti.

Belediye Otobüsünde Servet Unuttu

Mersin'de yaşlı kadın, engelli oğluyla bindiği belediye otobüsünde, içinde yüksek değerde ziynet eşyasının olduğu çantasını unuttu.

Yaşlı Kadının Hayatı Bir Tweet'le Kurtuldu

Ümraniye'de tek odalı bir evde yalnız yaşayan yaşlı kadının hayatını, atılan bir tweet kurtardı.

72 pijama şartıyla şikayetinden vazgeçti

Bursa'da bir motosiklet sürcüsünden şikayetçi olan kadın, sürücüyü 72 pijama takımı karşılığında affetti ve davadan vazgeçti.

Tutuklandı! Çok mutlu oldu

Ölmeden önce yapılacaklar listesini tamamlamaya çalışan Hollandalı bir kadın hayatı boyunca tutuklanmadığı söyleyip kendini tutuklattı.

83 yaşındaki kadına tecavüz edip, öldürdü

Geçtiğimiz sene Bolu'da işlenen korkunç cinayet ve tecavüz olayı bir sene sonra aydınlatıldı. 83 yaşındaki kadını öldüren genç yakalandı.

El ele ölüme gittiler, 14 Şubat'ta yapayalnız gömüldüler

İzmir'de el ele denize yürüyüp intihar eden 70 yaşındaki Altan Çetin ile 68 yaşındaki eşi Ülker Çetin'in cenazeleri bugün toprağa verildi.

Yaşlı kadına feci dayak! Kolunu kırdılar

80 yaşındaki Hatice Yalçınkaya komşularının sopalı saldırısına uğrayarak hastaneye kaldırıldı. Komşu kadınlar ise serbest bırakıldı.

Engelli ve yaşlılara seks hizmeti!

Scharfenberg, devletin yaşlı ve engelli vatandaşlara seks işçisi hizmeti sağlamasını ve bunun maliyetinin devlet tarafından karşılanmasını önerdi.

Yine hafriyat kamyonu, yine ölüm!

Ümraniye'de bir hafriyat kamyonu, karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı adamı ezdi. Adamı fark etmeyen sürücüyü ise vatandaşlar durdurdu.

Telefon dolandırıcılarının son kurbanı! 480 bin TL'si gitti

Telefon dolandırıcılarının son kurbanı Konya'da yaşayan 90 yaşındaki yaşlı kadın oldu. Dolandırıcılar yaşlı kadının 480 bin lirasını çaldı.

Yaşlı kadını ellerini bağlayarak gasp etmeye çalıştılar

Aydın'ın Nazilli ilçesinde yalnız yaşayan 83 yaşındaki kadını ellerini bağlayarak gasp etmeye çalışan gaspçılar, olay yerinden kaçtı.

700 lira için döverek öldürdüler!

Edirne'de 81 yaşındaki yaşlı adam 700 lirası için ölesiye dövülerek tarlaya atıldı. Yaşlı adam hayatını kaybetti, cani kişiler ise yakalandı.

90 yaşındaki yaşlı adamın hesabından servet çıktı

Adana'da gidecek yeri olmadığı için parkta yaşam mücadelesi veren yaşlı adamın banka hesabından, 90 bin lira ve 3 bin 500 dolar para çıktı.

90 yaşındaki yaşam mücadelesi yürek burktu!

Adana'da parkta yaşam mücadelesi veren yaşlı adam, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ın talimatıyla huzurevine yerleştirildi.

Kaderin böylesi! Ölüm kapıda yakaladı

Aydın'da yaşayan 66 yaşındaki talihsiz kadın, ziyaretine gittiği arkadaşının dairesine girmek üzereyken, kapıda kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

İnsanlık öldü! 90 yaşındaki dede sokakta kaldı

Adana'da 90 yaşındaki bedensel engelli Sabri dede, evi yıkılınca sokakta yatıp kalkmaya başladı. Sabri dedenin hali ile görenlerin içini parçaladı.

Komşuları yaşlı adamı balkondan güçlükle kurtardı!

Adapazarı'nda 90 yaşındaki yaşlı adamın kaldığı evde elektrikli sobadan yangın çıktı. Yaşlı adam alevlerin içinden balkondan indirilerek alındı.

Ailesi günlerce aradı, otomobilde seks sonu oldu!

Edirne'de ailesinin günlerdir aradığı 65 yaşındaki adam, ölü olarak bulundu. Yaşlı adam otomobilde cinsel ilişki sırasında kalp krizi geçirmiş...

Olmaz olsun böyle evlat! Annesini sokağa attı

Manisa'da yaşanan olay yürekleri dağladı. Öz kızı tarafından sokağa bırakılan 77 yaşındaki yaşlı kadın, gözyaşları içinde huzurevine yerleştirildi.

Görüntüleriyle yürekleri sızlatan yaşlı hayatını kaybetti

Antalya'daki özel bir huzurevinde yüzündeki yaralarla gündeme gelen 90 yaşındaki Ahmet Solak hayatını kaybetti.

Antalya'daki bakımevinden içler acısı görüntüler!

Antalya'da yaşlı ve bakıma muhtaç insanlara hizmet veren özel bir bakımevinde çekilen içler acısı görüntüler hayrete düşürdü...

Benjamin Button gerçek oldu!

Benjamin Button filmini hatırlatan bir bebek Bangladeş'te doğdu. Görenleri şaşırtan minik bebek dünyaya yaşlanma hastalığıyla beraber geldi.

1 günde 5 emekliyi dolandırıp borçlarını ödedi!

Bursa'da emeklilerin parasına göz diken 25 yaşındaki hırsız, ATM önünde bekleyerek 1 günde 5 emekliyi dolandırdı, 10 bin TL'yi hesabına aktardı.