USD
3,5561
15°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

İşte Diziden Çıkarılan Yurdaer Okur'un Yerine Gelen İsim

İşte Diziden Çıkarılan Yurdaer Okur'un Yerine Gelen İsim
19 Nisan 2017 10:09

KKTC'de uyuşturucu madde ile yakalanmasının ardından dizi kadrosundan çıkarılan Yurdaer Okur'un yerine diziye ünlü oyuncu Serhan Yavaş dahil oldu.

KKTC'de uyuşturucu madde ile yakalanmasının ardından rol alacağı 'Seni Kimler Aldı' dizisinin kadrosundan çıkarılan Yurdaer Okur'un yerine diziye dahil olacak isim belli oldu.

Okur'un yerine 'Talat' karakteri için, ünlü oyuncu Serhan Yavaş ile anlaşıldı.

Çok yakında atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan 'Seni Kimler Aldı' dizisinin başrollerinde Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı ve Serhan Yavaş paylaşıyor.

Güçlü kadroda usta oyuncular:  Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu yer alırken bu dev kadroya Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak ve Su Dura eşlik ediyor.

Ünlü oyuncu Serhan Yavaş

 

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
cem

10 gün önce

tamam eyvallah iyi güzel de onu kovanlar uyuşturucunun alasını kullanmıyorlarmı sanki ben de bu ikiyüzlülüğe tilt oluyorum.
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler