Kadın

Beyaz tişört kombinleri

Gardırobumuzda mutlaka bulunan hayat kurtarıcı parçalar düz beyaz tişörtlerle modunuza göre tüm farklı tarzları yansıtın.

Bir kadının olmazsa olmaz iki şeyi vardır. Birisi siyah mini bir elbisesi diğeri ise düz beyaz bir tişörtü. Bir kadın isterse bu ikisiyle dünyayı bile fethedebilir.  Bir tişörtle ne kadar kombin yapılabilir ki demeyin. Düz beyaz bir tişörtle spor, seksi, casual istediğiniz şıklığı yakalayabilmeniz mümkün. Ancak bir tişörtü kombinlerken edikkat edilecek tek bir nokta var. Tişörtünüzün kumaşının kombinlediğiniz jean etek yada pantolona uygun yapıda olması.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:989px; width:640px" />

Beyaz tişörtü en çok jeanlerle kombinleriz. Salaş bir şıklık istemiyorsanıız beyaz tişört ile jean kombinini stiletto ile tamamlayıp hem spor hemde çekici bir tarzı yakalayabilirsiniz. Bunu halka küpeler ile yada uzun kolyelerle birleştirip daha iddialı bir hale dönüştürmeniz mümkün.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:1041px; width:640px" />

Beyaz tişörtün en çok yakıştığı bir diğer parça ise şüphesiz etekler ve şortlardır. Uzun veya mini eteklerle kombinlediğiniz beyaz tişörtleri modunuza göre spor ayakkabı veya topuklu ile tercih edebilirsiniz. 

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:837px; width:640px" />

Casual yada deri pantolonlarla kombinlediğiniz tişörtlerin üzerine ceketler giyerek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.Elbiselerin üzerine salaş bir beyaz tişört çekerek son zamanların alışılmadık modasına da uyabilirsiniz. 

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:960px; width:640px" />

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:956px; width:640px" />