Kadın

Şırnaklı modacı Numan Ataker, Trump'ın kızını giydiriyor!

Şırnaklı ünlü modacı Numan Ataker'in ABD'nin Başkanı Donald Trump'un eski eşi Marla Mapless ve kızı Tiffany Trump'u giydirdiği öğrenildi.

Dünyaca ünlü pek çok ismi giydiren Şırnaklı modacı Numan Ataker, ABD Başkanı Donald Trump'un eski eşi Marla Mapless ve kızı Tiffany Trump'u da giydiriyor.

Son olarak 'John Paul Ataker' markası ile 15 Şubat'ta New York Moda Haftası'na katılan Şırnaklı modacı Ataker, tasarladığı Ezidi kadın kıyafetleri ile ayakta alkışlandı. Ünlü modacının defilesini ABD Başkanı Trump'un eski eşi Marla Mapless ve dünya kainat güzeli Amerikalı Olivia Culpo izledi.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:328px; width:620px" />

Kuzey Irak'taki Erbil merkezli uydudan yayın yapan K24 TV'deki habere göre, 'Asuri' olan ve kendini terzi olarak niteleyen Ataker, çocukluğundan beri modayla iç içe ve dünyaca ünlü isimlere özel kıyafetler dikiyor. Bu kişilerin arasında Trump'ın kızı Tiffany Trump ve Trump'un eski eşi Marala Mapless de yer alıyor.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:425px; width:620px" />

KIYAFETLERİ BİRÇOK ÜLKEDE SERGİLENİYOR

İstanbul'daki atölyesinde özel kıyafetler diken ünlü modacı, bu kıyafetlerini dünyanın çeşitli ülkelerindeki defilelerde de sergiliyor. 

John Paul Ataker markasını giyen ünlü isimler arasında, Symon Madison Marlow, Kelly Osborne, Ahlee Keating, Tamar Braxton, Molly Bernard, Kamie Crawford, Kristen Teakman, Trey Songz, Danielle Moinet, Taylor Dye, Zulay, Henao, Bonang Matheba, Marla Maples, Madeline Stuart ve Tiffany Trump gibi isimler yer alıyor.