USD
3,5814
18°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Kılıçdaroğlu'ndan videolu anayasa değişikliği mesajı!

Kılıçdaroğlu'ndan videolu anayasa değişikliği mesajı!
11 Ocak 2017 16:34

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından paylaştığı ve kendi seslendirdiği videoda, Cumhuriyet'e sahip çıkacaklarını vurgulayan bir mesaj yayınladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'te görüşülmeye başlanan anayasa değişikliği teklifine tepki olarak sosyal medya hesabından bir videolu mesaj paylaştı. Kılıçdaroğlu, rejim değişikliği tartışmaları üzerine hazırlanan video klipte verilen mesajı kendi seslendirdi. Kılıçdaroğlu mesajında Cumhuriyet'e sahip çıkacaklarını yineledi.

KENDİ SESİNDEN ÖZEL KLİP

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun İzmir Marşı üzerine seslendirme yaptığı video klibinde; yaşanan dönemsel değişiklikler çizimlerle resmedildi.

GEZİ OLAYLARI, 15 TEMMUZ HATIRLATMASI

Gezi olaylarının da hatırlatıldığı video klibinde, 15 Temmuz sürecini hatırlatan görsellere yer verildi.

SON MESAJ! "ALLAH'INDAN UTANSIN.."

Kılıçdaroğlu, video klibin sonunda, "Bizler, gözünü kırpmadan kanını bu vatana feda edenlerin, Mustafa Kemal'in çocuklarıyız. Allah'ından utansın bu yoldan dönenler diyenlerdeniz." diyor.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
Atatürk'ün kemiklerini sizlatiyorlar

5 ay önce

Chp'nin icinde Fetöcü , pkk'li , dhkp-c'li ve iran militanlari kayniyor , bu parti ne hale gelmis böyle , Chp Genel Baskani Kemal Kilicdaroglu pkk'ya ait Televizyon kanalinin programina cikiyor , Milletvekilleri terörist cenazesinden terörist cenazesine gidiyor , Istanbul Milletvekili Eren Erdem savas olsa Türkiyeye karsi iran'in yaninda savasirim diyor. Meclisteki anayasa görüsmelerinde Milletvekilleri Hdp Milletvekillerinin tam ortasinda oturur vs. vs. saymakla bitmez , Chp'nin bu Milletin partisi olmadigi artik o kadar acikki , kime hizmet ettigini anlamak cok zor ama bu Millete hizmet etmedigi cok belli.Atatürk yasasa ilk yapacagi is ya bu partiyi temizlemek olurdu , yada direk kapatirdi .
En Popüler Galeriler