Kim kimdir?

Çarpışma Kerem (Alperen Duymaz) kimdir, kaç yaşında, nereli

Çarpışma dizisi Kerem Korkmaz (Alperen Duymaz) kimdir, kaç yaşında, nereli? Yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

Çarpışma dizisinde Kerem Korkmaz karakterine hayat veren Alperen Duymaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Daha önce hangi işlerde yer aldı? Gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip olan Alperen Duymaz ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz…

 ALPEREN DUYMAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, HANGİ DİZİLERDE FİLMLERDE OYNADI?

Show TV’de ekranlara gelecek olan Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu gibi isimlerin yanı sıra Alperen Duymaz da yer alıyor. Alperen Duymaz’ın Çarpışma dizisindeki rolü de yayınlanan tanıtımlarla beraber iyice merak uyandırmış durumda. 3 Kasım 1992’de Ankara’da dünyaya gelen Alperen Duymaz lise yıllarında manken ve modellikle ilgilendi. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde alan Duymaz, Türk oyuncu ve mankendir.  

 

ALPEREN DUYMAZ’IN DİZİLERİ FİLMLERİ NELERDİR?

Genç oyuncu Alperen Duymaz'ın rol aldığı diziler - daha önce, 2015’te Acı Aşk dizisinde başrol olarak Ali Köklükaya karakterine, 2015-2016’da Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yardımcı oyuncu olarak Cesur karakterine, 2016-17 senesinde Bodrum Masalı’nda başrol olarak Ateş Ergüven karakterine, 2018’de Çukur dizisinde Komiser Emrah karakterine hayat vermiştir. Şimdi de reyting sıralamasında üst tarafları zorlama iddiasıyla izleyici karşısına çıkmak için gün sayan Çarpışma dizisinde Kerem Korkmaz karakterine can veriyor.