Kim kimdir?

Ceren Hindistan Kimdir?

Özel yaşantısı ile sık sık gündeme gelen Ceren Hindistan'dan Mustafa Sandal itirafı geldi. Peki Ceren Hindistan kimdir, kaç yaşında, evli mi?

Oyuncu Ceren Hindistan, şarkıcı Mustafa Sandal ile aralarında aşk yaşadığı itirafı ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Katıldığı bir televizyon programında Mustafa Sandal ile ilgili açıklama yapana Ceren Hindistan, “Sandal’a aşık olmayacak kadın tanımıyorum” şeklinde konuştu. Peki Ceren Hindistan kimdir, kaç yaşında, evli mi, nereli, Ümit Aslan kimdir?

CEREN HİNDİSTAN KAÇ YAŞINDA?

 

27 Şubat 1989’da Ankara’da dünyaya gelen ve 2007 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Kraliçesi yarışmasında son 10 finalist arasına girmeyi başaran Ceren Hindistan daha sonra kendinden bir yaş büyük abisi ile birlikte İstanbul’a yerleşerek oyunculuk yolunda ilk adımlarını attı.

CEREN HİNDİSTAN HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

 

2007’de Fedai dizisi ile oyunculuk hayatına başlayan Ceren Hindistan aynı yıl içerisinde Senin Uğruna isimli dizide Serpil karakterine hayat verdi. Daha sonra sırasıyla Baba Ocağı (İsmet), Ah Kalbim (Yeşim), Sakarya Fırat (Nihan Tekintaş),  Babalar Ve Evlatlar dizilerinde oynadı. 2013’de Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın sadık cariyesi olan Ahsen Hatun ile yıldızı parlayan Ceren Hindistan, Firuze dizisi ile adından söz ettirmeyi başardı.

MUSTAFA SANDAL İLE CEREN HİNDSİTAN SEVGİLİ Mİ?

 

“2. Sayfa” isimli televizyon programına konuk olan Ceren Hindistan adının aşk dedikodularına karıştığı Mustafa Sandal ile ilgili olarak magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile sosyal medyada tanıştığını söyleyen güzel oyuncu, "Mustafa benim için değerli bir insan. Şu anda sadece arkadaşız. Mustafa Sandal'a aşık olmayacak bir kadın tanımıyorum. Sonunda ne olur bilmiyoruz, belki olur belki olmaz. Mustafa'yla sosyal medya üzerinden tanıştık ve konuşmaya başladık. Mustafa, Emina'ya karşı hala bir şey hissedebilir. 10 sene birlikte aynı yastığa baş koymuşlar, çocukları var. Bu beni rahatsız etmez. Herkes nerede duracağını bilirse bir sorun olmaz. Tanıyoruz birbirimizi. Karşı tarafın açıklamamı istememesi de beni bastırıyor. Birbirimizi tanıyoruz. Emina, Mustafa için özel bir insan. Aşkla evlendiği bir insan, onu unutması kolay değil tabii ki. Ben onun yanında hep bir arkadaş, bir dost olarak dururum. İleride ne olacağını zamanla göreceğiz." Dedi.

CEREN HİNDİSTAN İLE ÜMİT ASLAN EVLİ Mİ? ÜMİT ASLAN KİMDİR?

 

Burak Özçivit ile başrollerini paylaştığı Baba Ocağı dizisinin arından dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Ceren Hindistan 2014 yılında iş adamı Ümit Aslan ile aşk yaşamaya başladı. Bir sene sonra dünyaya Arya isminde bir kız çocuğu getiren Hindistan, Ümit Aslan ile yollarını 2016 yılında ayırdı.

Ümit Aslan 1983 yılında Van'da doğdu. Ailesi Van’da halı, kilim ve nakliye işleriyle uğraşıyordu. 16 yaşında ticaret hayatına başladı. 1999 yılında sonunda geldiği Antalya'da turizm yatırımlarına başlayan Ümit Aslan 2000 yılının başında Belek’te ilk halı mağazası açtı. Turizminin artan yükselişini gören Ümit Aslan Antalya/Kemer'de ilk tesiste spa işletmesini açtı.

Turizm sektöründeki yatırımlarını genişleten Ümit Aslan, inşaat, otomotiv, tekstil, yatçılık ve otel işletmeciliği ile de sektörel büyümesini devam ettirdi. Magazin basınında yer alan haberlerle gündemi sıklıkla meşgul eden Ümit Aslan, ünlü manken Ceren Hindistan ile yaşadığı polemiklerle adından söz ettiriyor.