Kim kimdir?

Mikail Sülük, Pütürge köylerini evet için dolaşıyor

AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Mikail Sülük referandum çalışmalarına başladı. Mikail Sülük köy köy gezerek vatandaşı 'evet'te birleştiriyor.

Başbakan Binali Yıldırım'ın anayasa referandumu için 25 Şubat'ta Ankara Arena'da startını verdiği 'evet kampanyası' çalışmalarına,  AK Parti Pütürge İlçe Başkanı Mikail Sülük de hız kesmeden devam ediyor. Başkan Mikail Sülük, köy köy dolaşarak 'evet'i anlatıyor.

BAŞKAN MİKAİL SÜLÜK, VATANDAŞLARA TEK TEK YENİ SİTEMİ ANLATIYOR!

Başkan Mikail Sülük, 16 Nisan'da yapılacak Anayasa referandumu için köy köy gezerek "Cumhurbaşkanlığı sistemi"ni tek tek halka anlatmaya devam ediyor. İnsanları evette birleştirmek için gecesini gündüzüne katan Başkan Mikail Sülük, "evet" denildiği taktirde Türkiye'nin yaşayacağı değişimlerin üzerinde durarak yeni anayasaya madde madde anlatıyor. Vatandaş tarafından ilgi ve muhabbetle karşılanan Başkan, "Türkiye için yepyeni değişimlerin gerektiğini ve 16 Nisan'da evet diyerek değişimin en önemli adımının atılacağını" hemşehrileriyle paylaştı.

Mikail Sülük Kimdir?

1980 yılında Pütürge'de doğdu. İlkokulu Pütürge'de tamamladı. Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı ardından İtalya'da 6 ay moda ve tekstil eğitimi aldı. İş hayatına İstanbul'da atıldı. Kısa zamanda tekstil alanında yükseldi. Hali hazırda Üç Kardeşler a.ş Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürütmektedir. Firmasında 1500 çalışanı bulunmaktadır. 30' a yakın ülkeye ihracat yapan Mikail Sülük üretiminin bir kısmını Pütürge'ye taşıdı. Mikail Sülük evli ve 5 çocuk babasıdır.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:388px; width:309px" />