Kültür Sanat

Animasyon filmi ABD gişesine damga vurdu

Hollywood yıldızı Gal Gadot'ın seslendirme kadrosunda yer aldığı; Ralph Breaks The Internet (Ralph ve Internet) 2 haftada 620 milyon TL'lik hasılat yaptı.

ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen Box Office rakamları belli oldu. 

Hollywood yıldızı Gal Gadot'ın seslendirme kadrosunda yer aldığı; başına iyi niyeti ve saflığı yüzünden türlü belalar açan Ralph karakterinin macerasını anlatan Ralph Breaks The Internet (Ralph ve Internet) iddialı filmleri geride bırakarak liderliğini sürdürdü. 

Film iki haftada 119.3 milyon dolarlık (Yaklaşık 620 milyon TL) hasılat elde etmeyi de başardı. 

TÜRKİYE'DE YARIYIL TATİLİNDE GÖSTERİME GİRECEK

Türkiye'de 2019 yarıyıl tatilinde gösterime girmesi planlanan Ralph Breaks The Internet (Ralph ve Internet) filminin konusu:

Oyun alanının Turbo’nun intikamından kurtarılmasında altı yıl sonra Sugar Rush oyunu yeni bir tehlike altındadır. Oyun bozulmuş ve yeniden çalışması için bir parçaya ihtiyaç vardır. Ralph ve Vanellope oyunu kurtarmak için Litwak`in Oyun Salonu’na internet aracılığıyla girmek zorunda kalır. Ralph ve Vanellope gerekli olan parçayı bulup oyunu kurtarmayı başarabilecek midir?

2018/12/03/galgadot.jpg

GAL GADOT KİMDİR?

Ünlü Hollywood yıldızı Gal Gadot, filmde Shank karakterini seslendirdi. 30 Nisan 1985 İsrail doğumlu güzel oyuncu Miss Israel seçilerek aynı yıl Miss Universe'de (Kainat Güzellik Yarışması) İsraili temsil etti modellik kariyerinin yanında oyunculuk kariyeri de zirvede olan Gal Gadot Hızlı ve Öfkeli serisinde ki başarısını ve silah kullanma becerisini iki yıl İsrail Savunma Kuvvetleri'nde asker olarak görev yapmasına bağlıyor. Warnes Bros şirketinin projesi olan Batman v Superman: Dawn of Justice filminde rol alan Gal Gadot 2008'de İsrailli iş adamı Yaron Varsano ile evlendi. Kasım 2011'de Alma isimli bir kızı oldu.