Kültür Sanat

Afili Aşk 12. son bölüm fragmanını izle!

Afili Aşk 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Afili Aşk dizisinin son bölümünde; yaptıkları kaza nedeniyle Ayşe’nin sırrını öğrenen Kerem yine boş durmuyor. İşte Afili Aşk’tan son gelişmeler…

Başrollerinde Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Altan Erkekli ve Neşe Beykent’in olduğu Afili Aşk dizisinin son bölümü yayınlandı. İşte yaşananlar; Kerem yapacağını yine yapıyor. Ayşe’yi kazada korkutan Kerem, onun notlarında gördüğü şifreyi öğreniyor. Kerem bu yaptığını yanına bırakmayacak olan Ayşe, bir şampuan markasından reklam teklifi alıyor. Ayşe’nin reklamda rola almasını istemeyen Kerem hemen duruma el atıyor ama Ayşe geri adım atmıyor.

AFİLİ AŞK 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

AFİLİ AŞK 11. SON BÖLÜM İZLE

Ayşe ve Kerem trafik kazası geçirir! Kerem kazada bayılıyor. Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe’ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği neden yaptığını hatırlatır. Ayşe bu evlilik sürecini atlatabilmek için kendine bir liste hazırlar. Dört maddelik listesinin başında matematik dersi almak vardır.

afili-ask

KEREM ŞİFREYİ GÖRÜR

Ayşe kendine bir matematik hocası bulur ancak bu hoca karizmasıyla Kerem’i rahatsız eder. Ayşe listesini tek tek yerine getirirken Kerem, Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddeyi görür ama şifreli yazıldığı için ne olduğunu anlayamaz. Kerem Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddenin anlamını öğrenmeye çalışır.

Afili Aşk dizisinin yıldızı Çağlar Ertuğrul kimdir?