Kültür Sanat

Afili Aşk 16. bölümde beklenen yakınlaşma! Kerem, Ayşe’yi öpüyor!

Afili Aşk dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Kerem ve Ayşe’yi aniden öpüyor. İşte 16. bölüm fragmanı ve dizinin son bölümü…

Afili Aşk 16. bölümde Kerem’den Ayşe’yi şoke eden öpücük! Kanal D ekranlarından yayınlanan Afili Aşk 16. bölümünden şoke eden gelişme yaşandı! Muhsin Bey eşi Yelda’dan boşanmak isteyince ortalık karışır. Ayşe, Kerem’e ailesini boşanma kararından vazgeçirmek için birlikte hareket etmeyi teklif eder. 

Bu boşanma mevzusu ikilinin boşanma kararının önüne geçer. Kerem ve Ayşe zorlu sürecin üstünden gelmeye çalışırken, ikili yakalandıkları bir anda durumu kurtarmak için Kerem, Ayşe’yi ani bir kararla öper. Uzun zamandır beklenen yakınlaşma gerçekleşmiş oldu. Heyecanla beklenen Afili Aşk yeni bölümü 2 Ekim Çarşamba 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak!

Afili Aşk 16. bölüm fragmanı

Afili Aşk 15. son bölüm izlemek için tıklayın

Afili Aşk 15. son bölümde boşanma kararı alan Ayşe ve Kerem’i Muhsin Bey yanına çağırır ve onlara çok önemli bir açıklama yapar! Peki bu ani kararın sebebi ne?

Kerem ve Ayşe boşanma konusunda kesin karar alıp, avukata gider. İkili bu işin bir an önce bitmesi için tüm protokolleri yerine getirir. Tam imzalar atılacakken Muhsin Bey’den gelen telefon imzalaları atmasına engel olur! Muhsin Bey, Kerem ve Ayşe’yi acilen yanına çağırır ve onlara beklenmedik bir haber verir! 

Ceyda daha tehlikeli olacak

Öte yandan Ceyda artık şirkettedir ve belli ki daha tehlikeli olacaktır. Ayşe ise oyunculuk teklifi almıştır ve artık kendi yolunu çizmek durumundadır. Ancak işler umduğu gibi gitmez. Ceyda bu işi de bozmak için elinden geleni yapar. Kerem ve Ayşe kampta yakınlaşırken, haber sitelerinde çıkan bir haber her şeyi alt üst eder.