Kültür Sanat

Alışılmadık aile komedisi ile çok eğlenmek ister misiniz?

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı “Aile Arasında” filmi izleyicilerin salonu gülerek terk ettiği BKM'nin yeni yapımlardan bir tanesi.

Son yılların mutlak eğlence dünyası lokomotifi olarak bilinen BKM, yeni yapımlarla gündemdeki yerini koruyor. Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı “Aile Arasında” filmi de bu yapımların bir tanesi ve izleyicilerin salonu gülerek terk ettiği yapımlardan bir tanesi. Siz de çok eğlenmek istiyorsanız, bu filmi kaçırmamalısınız…

ALIŞILMADIK AİLE KOMEDİSİ

Yeşilçam döneminde, filmlerin günlük dilden oldukça uzak oluşu hepimizin malumu, tabii artık filmlerin bu şekilde yapılmadığını da gayet iyi biliyoruz. Aile Arasında filmi de yeni nesil filmler arasında yer alıyor ve olabildiğince bizden, içimizden bir dünyayı izleyebilmemize vesile oluyor. Yapımcılığını Necati Akpınar’ın yaptığı film; Ozan Açıktan tarafından yönetilmiş. Filmin görüntü ve sanat yönetmenliği koltuğunda, Suskunlar ve İkimizin Yerine yapımlarından tanıdığımız Yon Thomas oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosu ise tam tam bir harika! Demet Evgar, Engin Günaydın, Fatih Artman, Gülse Birsel ve Su Kutlu’ya baş rollerde yılların deneyimli ismi Erdal Özyağcılar eşlik ediyor. Ayrıca filmde sektörün deneyimli isimlerinden, Şevket Çoruh, Rıza Akın ve Arif Ekin gibi isimler de oyuculukları ile göz dolduruyor.

HAYKIRARAK GÜLMEK

Gülse Birsel’in komedi yapımlarındaki deneyimini pek çoğumuz biliriz. Aile arasında izle derken ısrarımızı mazur görün, giden herkesin anlata anlata bitiremediği bu yapımın sizi gerçekten çok eğlendireceğinden eminiz. Fragmanını izlerken dahi kahkahalara boğulacağınız film, fragmanından çok daha derin bir komedi. 

Aynı gün evlilikleri sona eren ve gerçek anlamda ayrı dünyaların insanları olan iki kişinin, beklenmedik ilişkilerinin dönüştüğü boyuta çok güleceksiniz. Solmaz ve Fikret’in çok olmadık bir şekilde başlayan birlikteliği, Solmaz’ın kızının Adanalı bir zenginin oğlu ile evlenmesi için farklı bir boyuta evrilirken, insanların olmadıkları gibi görünmeye çalışırken içine düştükleri beklenmedikleri durumlar, filmin genelini oluşturuyor. İstanbul’dan Adana’ya uzanan bu farklı komedi, don yıllarda eşine benzerine rastlamadığınız bir yapım. Hemen biletinizi alın ve Aile Arasında izleyin. Çok eğleneceksiniz…

 • USD
  0,17
  4,7379
 • EURO
  0,04
  5,4944
 • ALTIN
  0,20
  195,06
 • PETR
  -0,91
  72,7700