Kültür Sanat

Caner Cindoruk’tan ‘Kadın’a veda paylaşımı!

Oyuncu Caner Cindoruk, bu hafta yayınlanan bölümde Kadın dizisine veda etti. Cindoruk, sosyal medya hesabından bir veda yazısı yayınladı…

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Şerif Erol ve Feyyaz Duman’ın rol aldığı diziye geçtiğimiz hafta Bennu Yıldırım veda etmişti. Bu haftaki yayınlanan bölümde ise diziye bu kez Caner Cindoruk veda etti.

Dizide Sarp karakterine hayat veren Cindoruk, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, projeye veda ettiğini açıkladı. Cindoruk, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bi karakterle tanışırsın, ona ruh verirsin, bi süre onunla yaşarsın, sonra bi gün hikayen biter. ’Sarp Çeşmeli’ hatırımda güzel bi yerde duracak hep. Bu karakterin oluşmasında, icrasında emeği geçen bütün iş arkadaşlarıma ve siz saygıdeğer izleyicilerimize sonsuz teşekkürler.”

Kadın zirveyi EDHO’ya bıraktı

Salı akşamının uzun süredir lideri olan Kadın zirveyi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a bıraktı. Dün Totalde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8.57 reyting ile 1. sırada 8.26 reyting Kadın 2. sırada yer aldı. AB’de ise 7.32 reyting ile Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1. sırada yer alırken 6.42 reyting ile Kadın 3. sırada yer aldı.