Kültür Sanat

Cem Yılmaz'ın yeni filmindeki minik detayı fark etti

Cem Yılmaz'ın yeni filmi ArifV216'nın vizyona giriş tarihiyle ilgili minik bir detayı ünlü komedyenin sadık bir takipçisi fark edebildi.

Film vizyona 5 Ocak tarihinde girecek. Arif V 216'daki V harfini Roma rakamına göre 5 olarak kabul edecek olursak ortaya minik ve güzel bir detay çıkıyor. Bu detayı kaçırmayan takipçisi bunu Cem Yılmaz'a twitter hesabından sordu. Aldığı yanıt, ünlü komedyenin takipçisini doğrular nitelikteydi.

Cem Yılmaz’ın 5 Ocak’ta vizyona girecek olan yeni filmi 'ArifV216'nın vizyon tarihindeki bir detayı ünlü komedyenin takipçisi fark etti ve sosyal medya hesabından paylaştı.

Cem Yılmaz; Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Algöz ve Özkan Uğur gibi isimlerin bulunduğu güçlü kadrosuyla dikkat çeken yeni filmi ArifV216'nın heyecanını yaşıyor.

cem yılmaz yeni filmi arif v 216

Yeni yılın ilk günlerinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Cem Yılmaz vizyon tarihi olarak 5 Ocak’ı seçmişti. Filmin adının ‘ArifV216’ olmasından yola çıkan bir takipçisi Yılmaz’a Roma rakamıyla beş anlamına gelen ‘V’nin filmin vizyon tarihiyle bir ilgisi olduğunu düşündüğünü yazdı. Yılmaz da buna kendisine has üslubuyla, "Elbette! Her şeyi düşündüm ama en ince ayrıntısına kadar. Bana güven" ifadelerini kullandı.