Kültür Sanat

Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi ‘Kurşun’un ilk fragmanı yayınlandı

Engin Altan Düzyatan ile Burçin Terzioğlu’nun başrollerinde yer aldığı yeni dizi ‘Kurşun’un ilk fragmanı yayınlandı. Fox TV’de yayınlanacak dizi şimdiden merak uyandırdı.

Fox TV’nin iddialı yapımlarından olacak yeni dizisi Kurşun’un başrolünde Engin Altan Düzyatan ile Burçin Terzioğlu var. Düzyatan’ın savcı Orhan Atmaca’yı canlandırdığı dizinin ilk fragmanı  merak uyandırdı. Fragmanın son sahnesinde Savcı Orhan Atmaca’yı elinde silahla görüyoruz. Savcı, adaleti mahkemede değil de kendi mi sağlayacak… Fragmanıyla birçok soruyu akıllara getiren dizinin Ekim ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

Kurşun ilk fragman

Kurşun dizisinin kadrosunda kimler var?

Yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in yaptığı, senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı ‘Kurşun’ dizisinin kadrosunda, Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu var.

Kurşun dizisinin konusu

Kurşun, İstanbul’da adalet arayan Savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ile başarılı gazeteci Leyla Devrim’in (Burçin Terzioğlu) 1970’lerde yer altı dünyasına karşı beraber verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Dizide Gülce karakterini canlandıracak Berrak Tüzünataç, bir payvon şarkıcısı rolünde.