Kültür Sanat

Game of Thrones’un Jon Snow’undan final yorumu

Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakteriyle dünyada ünlenen yıldız Kit Harington, "Final çekimlerinin ardından hepimiz ağlıyorduk" dedi.

Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington, GQ dergisinin Avustralya edisyonuna kapak oldu.

32 yaşındaki oyuncu, rol aldığı Game of Thrones dizinin finali hakkında şöyle konuştu: “Sonunda herkes çok yorulmuştu. Hepimiz ağlıyorduk ama bitirdiğimiz için miydi yoksa çok yorulduğumuz için miydi bilmiyorum. Uykuya muhtaç kalmıştık."

"Herkes ortalıkta ‘Bu işi sevdim, hayatımdaki en güzel şeydi, özleyeceğim ama benim için artık tamamdır’ gibi sözler sarf ediyordu."

2019/01/10/jon-snow.jpg

Gelecek projeleri sorulan Harington, “Dokuz yıldan sonra evime döneceğim. Tek bir yerde kalacağım. Arkadaşlarımla ve ailemle vakit geçireceğim. Sinema sektöründen olmayanlar beni anlamıyorlar ama bu bizim gibiler için gerçekten bir lüks” cevabını verdi.

İngiliz oyuncu daha önce ise dizinin final sezonuyla ilgili, “8-9 yıla yayılan bir dizinin final yapması inanılmaz zor bir şey. Bence herkesi memnun etmeyecek. Zaten herkesi memnun edemezsiniz. Benim favori dizilerim The Sopranos, Breaking Bad, The Wire; hepsi bu şekilde sona erdi. Sizi asla tatmin etmez” şeklinde konuşmuştu.