Kültür Sanat

Mucize Doktor Ali Vefa cerrahiye geri döndü!

Mucize Doktor’un 11. bölümünde Ali Vefa sonunda her şeyden çok istediği cerrahiye geri dönmeyi başarır. Mucize Doktor’un 12. bölümünde Nazlı incelemeye alınır…

Mucize Doktor’un son bölümünde Fox TV’nin diğer dizisi ‘Kadın’ ile ortak bir sahne seyirciyle buluştu. Özge Özpirinçci ile Taner Ölmez’in (Ali Vefa) karşılıklı oynadığı sahne izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Ali Vefa son bölümde çok zorlu bir ameliyatta yine ön plana çıktı. 

Tanju hocadan beklenmeyecek şekilde, Ferman hocadan kendi yaptığı hataya düşmemesini ve Ali’yi tekrar cerrahiye alması gerektiğini söyledi. Tam bu sırada hastane Ali’nin Beliz’in yakın arkadaşı ve istismar edildiği düşünülen bebeğini odaya kapatmasıyla ortalık birbirine girdi.

Ali kalbinin sesini dinledi

Zorlu ameliyatlarda ortaya koyduğu teşhislerle çözümler üreten Ali, kalbinin sesini dinledi ve bebeğini istismarla suçlanan anneyi yaptığı gözlem sayesinde kurtardı. Her zaman hastalarla iletişim konusunda sorunlar yaşayan Ali, bu vakadaki yaklaşımı sayesinde herkesi şaşırttı.

Ferman hoca sonunda insafa geldi, seyircinin yüzü güldü. Ferman hoca odasına çağırdığı Ali’ye tekrar cerrahiye döndüğünün müjdesini verdi. Ali’nin büyük sevinci ekipçe gidilen bir yemekle kutlandı. Güneş’in binbir zorlukla ikna ettiği Gülin ile ilk randevusunda mekana ekibin gelmesiyle ekip keyifli anlar yaşar. Gecenin sonunda Ali ile Nazlı sahilde yan yana sohbet ederken Nazlı, Ali’nin omzuna başını yaslar. Ali ne kadar zorlansa da kendini tutar ve bu anı yaşamak için çaba sarf eder.

Mucize Doktor 12. Bölüm fragmanı izle

Mucize Doktor’un 12. Bölüm fragmanında cerrahiyi kötü bir sürpriz beklemektedir. Nazlı incelemeye alınır. Nazlı’nın her fırsatta yardımına koştuğu Ali, bu defa Nazlı’ya destek olan kişi olur…

Mucize Doktor 11. Bölüm izle