Kültür Sanat

Netflix’in yeni dizisi Cowboy Bebop hakkında her şey

Netflix’in yeni dizisi aynı adlı animasyondan uyarlanan Cowboy Bebop’ta ‘Julia’ karakterini kimin canlandıracağı belli oldu.

Netflix yeni dizisi Cowboy Bebop aynı adlı animasyondan uyarlama. Sunrise Inc.’in dünyaca ünlü anime serisinden uyarlanan ve farklı türleri bir araya getiren Cowboy Bebop, ödül avcısı bir arkadaş grubunun, galaksinin en tehlikeli suçlularının peşindeki maceralarını anlatıyor. Yüksek bir bedel karşılığında dünyayı kurtarmaya hazırdırlar.

Cowboy Bebop’ın başlıca rolleri John Cho, Mustafa Shakir, Daniella Pineda ve Alex Hassell paylaşacak.

Güneş sisteminin en tehlikeli suçlularının peşine düşen kelle avcıları Spike Spiegel, Jet Black, Faye Valentine ve Radical Ed’i takip ediyor. Live-action formatındaki dizide Spike Spiegel karakterine John Cho, Jet Black karakterine Mustafa Shakir, Faye Valentine karakterine ise Daniella Pineda hayat verecek.

JULIA’NIN MÜCADELESİ

Cowboy Bebop’ta merak edilen bir diğer karakter Julia’ya Elena Satine hayat verecek. Dizide Elena Satine’nin canlandıracağı karakter, uğrunda ölünecek güzelliği ve sesiyle Julia, Spike Spiegel’in hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir kadındır. Julia bu vahşi dünyada hayatta kalmak için yaşam mücadelesi verir.

10 bölümden oluşan “Cowboy Bebop” Netflix platformunda seyirciyle buluşacak.