Kültür Sanat

Netflix’ten dördüncü Türk dizisi müjdesi!

Bütün dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşan dizi ve filmlerin yapımını üstlenen Netflix, dördüncü Türk dizinin platformda yer alacağını duyurdu.

Netflix’ten dördüncü Türk dizisi müjdesi geldi! Netflix’in yazar ve senarist Berkun Oya’la işbirliği yaparak hayata geçirilen yeni dizinin çekimlerine start verildi. Güçlü oyuncu kadrosu da açıklanan dizi 2020’de seyirciyle buluşacak.

Dizinin çekimleri başladı

Muhafız, Atiye ve Love 101 gibi Türk dizilerinin ardından Netflix’ten 4. Türk dizisinin çekimlerine başladı.

Yazar ve senarist koltuğunda Berkun Oya’nın oturacağı dizi sosyal sorunlara değinen bir drama yapımı olarak seyirciyle buluşacak.

Yapımcılığını ise Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen’in üstlendiği dizi tüm dünyada aynı anda 2020 yılında yayına girecek. 

Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor.

8 bölümden oluşacak dizisinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi isimler yer alıyor.

Netflix’in ilk kez yayınlanacak yeni yıl filmleri