The Laundromat filminin fragmanı yayınlandı!

Kültür Sanat

Başrollerinde Meryl Streep, Gary Oldman ve Antonio Banderas’ın olduğu Netflix’in yeni filmi The Laundromat’ın fragmanı yayınlandı.

29 Ağustos 2019 Perşembe 12:34

The Laundromat, Pulitzer ödüllü araştırmacı gazeteci Jake Bernstein’ın Secrecy World adlı kitabından uyarlanan filmin fragmanı yayınlandı.

THE LAUNDROMAT FRAGMAN İZLE

THE LAUNDROMAT’IN KONUSU

Başrollerinde Meryl Streep, Antonio Banderas ve Gary Oldman’ın olduğu film, Çin, Meksika, Afrika (Los Angeles üzerinden) ve Karayipler’de Mossack Fonseca’nın üst düzey patronlarına ait sırları ortaya çıkaran gazetecilerin hikayesini konu alıyor. 

The-Laundromat-Meryl-Streep

Ellen Martin (Meryl Streep) sigorta dolandırıcılığına maruz kalır ve huzurla yaptığı tatilini yarıda bırakmak zorundadır. Başına gelen bu olayda gerçekleri öğrenmenin  peşine düşen Ellen’ın, elde ettiği ipuçları ile yolları Panama’daki iki avukatla kesişir. Zenginleri daha çok zengin yapma konusunda usta olan avukatlar,Jürgen Mossack (Gary Goldman) ve Ramon Fonseca ( Antonio Banderas), Ellen’ın yaşadığı bu dolandırıcılığın arkasında, yasa dışı olayların,vergi kaçaklığının ve dünyanın yozlaşmış finansal düzenini destelediğini ortaya çıkarmak için mücadeleye başlar.

Fragmanı yayınlanan film, 18 Ekim’de Netflix‘te seyirciyle buluşacak.