Medya

Ahmet Hakan'dan 'Seren Serengil' özrü!

Kanal D Ana Haber sunucusu Ahmet Hakan, Seren Serengil'in cezaevi haberini yayınladıkları için tüm kamuoyundan özür diledi.

Gülben Ergen'in şikayeti üzerine 3 günlük zorlama hapis cezasına çarptırılan Seren Serengil, cuma günü cezaevine girmişti. Cezasını çeken Seren Serengil, bu sabah (Pazartesi) tahliye oldu. Cezaevine girişi de çıkışı da olay olan Seren Serengil magazin gündemini oldukça meşgul etti.

Ahmet Hakan Kanal D Ana Haber bülteninde ülke gündemi bu haldeyken "Seren Serengil" gibi bir magazin haberi yaptıkları ve gündemde tutulduğu için bir özeleştiri yapıp özür diledi.

"ÖZÜR DİLERİZ, KUSURA BAKMAYIN"

Hakan, "Bugün 10 şehit haberi verdim, enflasyon çift hanelerde, bu gibi haberlerle birlikte bir magazin ünlüsünün 3 gün içeri girip çıkmasının ve bunun böyle tadını çıkarmasının haberini ekrana getirdiğimiz için hepinizden özür diliyoruz, kusura bakmayın. Bunlar öyle bir kaplıyorlar ki gündemi. Ne kadar uzak durmak isterseniz isteyin, ne kadar vermek istemezseniz isteyin maalesef işin içine  bir biçimde dalmak zorunda kalıyorsunuz. Biz de kaldık. Tekrar özür dileriz. Tekrar kusura bakmayın lütfen" açıklamasında bulundu.

Ahmet Hakan'a bu çıkışından dolayı Twitter'da destek geldi.

2018/02/05/a_5.jpg

2018/02/05/aaaa.jpg