Medya

Bilal Erdoğan, Best FM'de Adem Metan'a konuk oluyor

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan bu akşam Best FM'de, radyocu Adem Metan'a konuk olacak.

Best FM'de konu ve konuklarıyla başarılı programlara imza atan radyocu Adem Metan, bu akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ı programında konuk edecek.

Bu akşam saat 22.00'de Adem Metan Show'a konuk olacak Bilal Erdoğan, Başkanı olduğu Dünya Etnospor Konfederasyonu'nda gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı çalışmalar başta olmak üzere gündeme dair soruları yanıtlayacak. Bilal Erdoğan'ın programda babası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile olan ilişkisine ve onun hayatına dair detaylar da paylaşması bekleniyor.

BİRÇOK İSMİ AĞIRLADI

Adem Metan, yaptığı radyo programlarında bugüne dek Türkiye’nin yakından tanıdığı isimleri radyo severlerle buluşturdu. Metan'ın programına katılanlar arasında Ahmet Hakan, Fatih Altaylı, Leyla Alaton, Revna Demirören, İlker Aycı, Abdurrahim Albayrak, Yılmaz Vural, Yılmaz Erdoğan, Gupse Özay, Sagopa Kajmer, Oğuzhan Uğur gibi isimler bulunuyor.