Medya

Çin Seddi'ni bilemeyen Su, eleştirilere ateş püskürdü

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında "Çin Seddi nerededir?" sorusunu joker yardımıyla bilen Su Ayhan eleştirilere video mesajıyla ateş püskürdü!

ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına İstanbul'dan katılan 26 yaşındaki Su Ayhan adlı yarışmacı, sosyal medyanın gündemine oturdu 

Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan yarışmacı, 'Çin Seddi nerededir?' sorusu karşısında "Cevabı biliyorum ama şu an biraz şey oldum" diyerek seyirci jokerini kullanmak istedi.

NEYSE Kİ TELEFON JOKERİ DOĞRU YANIT VERDİ!

İlk joker hakkını seyirciden yana kullanan yarışmacı, istediği cevabı alamayınca bu kez telefon jokerini kullandı. Telefondaki arkadaşından ‘Çin' cevabını alan Ayhan, doğru şıkkı işaret ederek yarışmaya devam edebildi.

 

Söz konusu soruyu iki joker kullanarak bilen yarışmacıyla ilgili sosyal medyadan çok sayıda yorum yapılırken, Twitter'da da 'Çin Seddi' kelimesi trend topic oldu.

ELEŞTİRİLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Su Ayhan kendisine yönelik eleştirilere yayımladığı video ile adeta ateş püskürdü. Ayhan videoda "Benim güzel ülkemin Einstein kılıklı güzel insanları. Hepiniz var ya zeka küpüsünüz. Maşallahınız var gerçekten. Gurur duyuyorum hepinizle. Özellikle o kötü yorumları yapanlarla. Oturup ağlamıyorum çocuklar. Zahmet etmeyin. Bu arada hemen merak edilen bir şeye açıklık getireyim. Kurgu muydu, gerçek miydi, bilerek mi yapıldı vesaire falan. Şimdi bana yarışmada 3 tane joker hakkı tanınıyor ve ben bunu babamın jokeriymiş gibi istediğim gibi kullanabilirim. Bu sizi ilgilendirmez haberiniz olsun"  dedi.