Medya

Dilan Çiçek Deniz yeni aşk iddialarına yanıt verdi

Okan Can Yantır'dan ayrılan Çukur dizisinin güzel oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, birlikte görüntülendiği Birand Tunca ile ilgili aşk iddialarına yanıt verdi.

Çukur dizisi ile oyunculuk kariyerinde zirve yapan ve dizide Aras Bulut İynemli öpüşme sahneleri yüzünden sevgilisi Okan Can Yantır’dan ayrıldığı söylenen güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yeni aşk iddiaları ile ilgili konuştu.

Yeni evi için çıktığı alışverişte Birand Tunca birlikte görüntülenen Deniz, sevgili olduğu iddialarını 'Hayatımda kimse yok. Birand arkadaşım sadece" cümleleriyle yalanlayan Dilan Çiçek Deniz, Mehmet Dinçerler’le ilişki yaşadığı iddiaları üzerine ise "Tanımıyorum bile" dedi.

HER GÜZEL ŞEY BİTERMİŞ

Okan Can Yantır’la olan ilişkisi için "Her güzel şey bitermiş, başladı ve bitti" diye özetleyen Deniz ayrılık nedeninin Çukur dizisindeki öpüşme sahneleri olmadığı söyledi.

“Şu an yalnız çok mutluyum. Hayatımda kimse yok. Uzun bir sürede olsun istemiyorum.” diye konuşan güzel oyuncu dizideki öpüşme sahnelerinin RTÜK’te ceza alması içinse "Bu konuda feministlik damarım tutuyor" dedi. 

Ünlü oyuncu , “Kendi içinde yaptığın bir şeyi insanların arasında yapınca bir sorun teşkil etmesini anlayamıyorum.” diyerek RTÜK’ten gelen cezaya sert tepki gösterdi.