Medya

Ercan Saatçi, yarışmacıyı yaktı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı, telefon jokeri hakkını Ercan Saatçi’yi arayarak kullandı. Saatçi, soruyu yanlış cevapladı. Yarışmacı elendi.

Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada yine ilginç anlar yaşandı.Yarışmaya katılan Emir isimli yarışmacı, telefon jokeri olan müzisyen Ercan Saatçi'nin cevabı bilememesi üzerine yarışmadan elendi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada telefon jokeri olan müzisyen Ercan Saatçi'nin cevabı sosyal medyada gündem oldu. Yarışmada, Emir isimli yarışmacıya sesli bir soru yöneltilirken, yarışmacıya, "Dinlediğiniz şarkı, başrollerinde Kemal Sunal ve Şener Şen gibi isimlerin bulunduğu hangi filmde söylenmektedir" sorusu soruldu.

2018/10/29/sut-kardesler.jpg

YANLIŞ YANITLADI

Yarışmacı soruyu bilemezken telefon jokerini kullandı. Yarışmacı, komşusu olduğunu belirttiği müzisyen Ercan Saatçi'yi ararken, Saatçi ise, "Şekerpare" ve "Tosun Paşa" şıkları arasında kaldığını ama yanıttan emin olamadığını ifade etti. Bunun üzerine yarışmacı Şekerpare yanıtını verirken, Saatçi doğru şıkkı bilemedi.

ÇOK KONUŞULANLAR ARASINA GİRDİ

Süt Kardeşler cevabını bilemeyen Ercan Saatçi, film müziğini bilemediği için sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.