Medya

Fox Tv'den yeni yıl sürprizi Adı Zehra

Adı Zehra dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosu ve konusu Adı Zehra dizisi Fox TV ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Adı Zehra dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosu ve konusu Fox TV yeni sezona bir dizi daha kazandırmaya hazırlanıyor. Başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ve İnanç Konukçu paylaştığı Adı Zehra dizisi Fox TV'de başlıyor. Oyuncu kadrosu kadar hikayesi ile de seyirciyi etkilemeye hazırlanan Adı Zehra dizisi önümüzdeki günlerde Fox TV ekranlarında olacak.

Dizinin çekimleri Almanya ve Amerika’da başlayan ve başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ile İnanç Konukçu’nun paylaştığı yeni dizi için şimdiden nefesler tutuldu. Yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar’ın oturduğu ve senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan dizide, güzel oyuncu Seda Güven ve başarısıyla adından sıkça söz ettiren Emre Kıvılcım da rol alacak. Tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan “Adı: Zehra” dizisinde Seda Güven “Ceren”, Emre Kıvılcım ise “Genco” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Adı Zehra genel hikayesi şu şekilde; Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü konu alıyor.