Medya

Hakan Yılmaz ve eşine otel lobisinde dayak

Eşi Elif Yılmaz ile birlikte Etiler'de bir otele giden oyuncu Hakan Yılmaz burada üç kişinin saldırısına uğradı.

Oyuncu Hakan Yılmaz önceki akşam Arnavutköy'de bir restoranda yakın dostları tarafından kendisi için düzenlenen doğum günü yemeğine katıldıktan sonra eşi Elif ile birlikte Etiler'deki Le Meridien Otel'e gitti.

Hürriyet'in haberine göre Yılmaz ve eşi, otel lobisinde bekledikleri sırada yanlarına korumasıyla birlikte Denizhan Vural ve arkadaşı Erdal Gökçe geldi. Denizhan Vural, oyuncu Hakan Yılmaz'a "Sen beni tanıyor musun" diye sordu. Hakan Yılmaz "Kusura bakmayın, tanıyamadım" yanıtını vemesi üzerine Vural "Sen beni nasıl tanımazsın. Seni ve karını burada harcarım" dedikten sonra ünlü oyuncuya ve eşine saldırdı. 

TEKME TOKAT DÖVDÜLER

Sevilen oyuncuyu tekme tokat döven üç kişi Yılmaz'ın eşi Elif Yılmaz'ın başına da sert bir cisimle vurarak yaraladı. Otel çalışanları da saldırganları engelleyemeyince polise haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri üç kişiyi gözatlına aldı. Yüzü ve gözünün yanı sıra vücudunun farklı yerlerinde morluklar oluşan Hakan Yılmaz ile eşi hastanede tedavi edilip, darp raporu aldıktan sonra soluğu karakolda aldı.

SERBEST BIRAKILDILAR

Kendisini ve eşini darp edenlerden şikayetçi olan Yılmaz yaşadıklarını sosyal medya hesabından aktardı. Öte yandan olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri otelin güvenlik kayıtlarını incelemeye aldı. Saldırganlar ifadeleri alındıktan sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.