Medya

Muhteşem İkili yeni bölüm fragmanı izle? SON BÖLÜM ÖZET İZLE

Muhteşem İkili dizisi yeni bölüm fragmanı izle. Muhteşem İkili dizisi ne zaman, saat kaçta hangi kanalda?

Kanal D'nin kısa sürede büyük beğeni toplayan Muhteşem İkili dizisi yeni bölümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki Muhteşem İkili dizisi konusu ne, oyuncuları kimler, hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor? Muhteşem İkili 5. bölüm (yeni bölüm) fragmanını ve diğer bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz. 

 

MUHTEŞEM İKİLİ DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA? 

 

5. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan, başrollerini Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can - MKC) ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı (Mert Barca) Muhteşem İkili dizisi perşembe günleri saat 20.00'de Kanal D ekranlarında oluyor. 

 

MUHTEŞEM İKİLİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

MUHTEŞEM İKİLİ SON BÖLÜM ÖZETİNİ İZLEMEK İÇİN YAZININ ÜZERİNE TIKLAYINIZ...

 

MUHTEŞEM İKİLİ YENİ BÖLÜM (5. BÖLÜM) FRAGMANI İZLE 

 

 

MUHTEŞEM İKİLİ DİZİSİ UYARLAMA MI? HANGİ FİLMDEN/DİZİDEN UYARLAMA? 

 

Senaryosunu Emre Özdür ile Başar Başaran'ın yazdığı, yönetmenlik koltuğunda Çağatay Tosun'un olduğu Muhteşem İkili dizisi uyarlama mı sorusunun cevabı evet. Polisiye aksiyon kategorisinde yer alan Muhteşem İkili dizisi 1989 Amerikan yapımı olan Tango & Cash filminden esinlenerek yapılmıştır. 

 

MUHTEŞEM İKİLİ DİZİSİ KONUSU NE? 

Muhteşem İkili dizisi konusu; Birisi Avrupa yakasında, öteki Anadolu yakasında olan iki başarılı polisin hikayesini işliyor. 

Narkotik polisi olan Mustafa Kerim Can (MKC) ve Mert Barca karakterinde rol alan İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin, şehrin en büyük uyuşturucu baronunu kıskıvrak yakalamayı amaçlamaktadır. Ama bu adam ikili için o kadar da kolay lokma olmayacaktır. Nüfuzlu biri olan uyuşturucu baronu bunu kullanarak istediği cinayeti bu ikilinin üzerine atar. Bu suçtan dolayı hapse atılan ikilinin amacı oradan kurtulmak ve üzerlerine atılan bu iftiraları gün yüzüne çıkarmaktır.