Medya

Murat Boz'dan hemşire sahnelerine yanıt

Murat Boz, yarın vizyona girecek 'Dönerse senindir' filminde rol alan mini etekli ve göğüs dekolteli hemşire sahnelerine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

 

Son birkaç yıldır şarkıcılığınını yanı sıra oyunculuğu ile de adından söz ettirmeye başlayan Murat Boz'un son filmi "Dönerse senindir" Sağlık-Sen'in tepkisini çekti. Filmde yer alan mini etekli ve derin göğüs tekolteli hemşire sahneleri üzerine sağlık çalışanları "O sahneler çıkmazsa filme gitmeyiz" açıklamasında bulundu. 

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR 

2017/12/22/murat-boz.jpg

Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Sağlık-Sen de ‘Dönerse Senindir’ filminde başroldeki 'Mehmet' karaktarini canlandıran Murat Boz’un yanı sıra yapımcı, yönetmen ve senarist ilglii tüm sorumlu kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Sağlık-Sen ayrıca filme küçük çocukların gitmesinin yasaklanarak  "+13"  kotasının konulması için Kültür ve Turizm Bakanlığı'na başvuru yaptı. 

KURMACA BİR İŞ YAPIYORUZ 

Tartışmalarla ilgili görüşü merak edilen Muraz Boz ise açıklamada bulunarak "Tepkileri anlayışla karşılıyorum ama kurmaca bir iş yapıyoruz. Bu benden bağımsız bir durum. Olay yapımcının insiyatifinde" yanıtını verdi.