Medya

OdaTV, sessiz kalan ünlü ve sanatçıları fişledi

OdaTV adlı haber sitesi, Ekrem İmamoğlu’na destek vermeyen yahut desteğini açık etmeyen ünlüleri fişleyerek hedef gösterdi.

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul Büyükşehir seçimleri için aldığı tekrar kararına tepki göstermeyen yada tepkisini kendisine saklayan ünlü ve sanatçıları OdaTV fişledi.

Sosyal medyadan #herseycokguzelolacak etiketi ile CHP’li Ekrem İmamoğlu’na desteklerini açıklayan ünlü ve sanatçılara tepki verilmesini eleştiren haber sitesi, fişlemeye geçti.

FİŞLEME FURYASI

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi’nin “Kayıt” adı altında İmamoğlu’nu destekleyen ünlüleri not almasını “Skandal” olarak yorumlayan OdaTV, kendisi tarafını belli etmeyen yada belli etmek istemeyen ünlüleri hedef gösterdi.

OdaTV fişleme dosyasında; Oktay Kaynarca, Kıvanç Tatlıtuğ, Acun Ilıcalı, Mazhar Alanson, Seda Sayan, Hülya Avşar, Beyazıt Öztürk ve Mustafa Sandal’ı hedef gösterdi.

Birçok ünlü destek vermesine rağmen, iktidara yakın isimlerin bile #Herşeyçokgüzelolacak dediğini ama bu sanatçıların diyemediğini yazdı.