USD
3,5561
15°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Mehmet Emre Gül'ün sandığından evet çıkmadı

Mehmet Emre Gül'ün sandığından evet çıkmadı
21 Nisan 2017 09:57

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yurt dışında master yapan oğlu Mehmet Emre Gül oyunu gümrükte kullandı. İki oy çıkan sandıktan hiç 'evet' çıkmadı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İngiltere'de yüksek lisans yapan 26 yaşındaki oğlu Mehmet Emre Gül, 13 Nisan günü öğle saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı Gümrük Kapısı'da oyunu kullandı. Gül, kendisi ile birlikte bir kişinin daha oy kullandığı sandıkta, görevlilerle fotoğrafı da çekildi.

Sandıklar açılıp oylar sayılınca, ilginç bir durum ortaya çıktı. Mehmet Emre Gül’ün oy kullandığı ve toplamda iki oy kullanılan sandıktan iki ‘Hayır' oyu çıktı. 

ERDOĞAN VİP'TE BEKLEMİŞ, GÜL POLİS MOTORUYLA GELMİŞTİ 

Türkiye-Estonya dünya kupası grup elemeleri maçı için 2009 yılında İstanbul’dan Kayseri’ye giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün oğlu Mehmet Emre Gül’ü VİP salonunda beklemişti.

Başbakan Erdoğan ile birlikte memleketi Kayseri’de maç seyretmek isteyen Mehmet Emre Gül trafikte sıkışınca yolda bulunan bir ”Motorsikletli Şahin Trafik Polisi” nin motorunun arkasına binerek herkezin şaşkın bakışları arasında Sabiha Gökçen Havalimanına gelmişti. Gül, kask takmadığı için eleştirilmişti. 

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler