USD
3,5561
15°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Başka Kapıya Tezgah Açın 

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Başka Kapıya Tezgah Açın 
20 Nisan 2017 08:27

MHP lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter'dan CHP'nin referandum sonucunu YSK'ya taşımasını değerlendirdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden değerlendirmelerde bulundu.

CHP'nin referandumun ardından tutunduğu tavrıda eleştiren Bahçeli: 'Kriz ustaları boşuna çırpınmasın,16 Nisan bitmiş sayfa kapanmıştır' dedi.

Seçim sonuçlarına itirazları da değerlendiren Bahçeli: 'Meşhur bir atasözümüzdür :Yenilen pehlivan güreşe doymaz.' benim sözümdür: 'Yese de doymayan, içse de dolmayan pehlivan olmaz.' 16 Nisan halk oylamasını lekelemek isteyenler son şans ve kozlarını YSK’da denediler.Amma velakin bacadan girmek isterlerken kapıdan döndüler. 16 Nisan'a mühürsüz seçim dediler. Tanımıyoruz dediler. Meşruiyetini tartıştılar. Ama kesin karar ve hükmü YSK verdi, bu bahsi kapadı.' açıklamasında bulundu.

İşte Bahçeli'nin o tweetleri:

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
fil dünyasi

9 gün önce

chp her secim ayni der yapar demek chp 300 bin adami uymus orda muhur su bu eksik ise direk niye uyari yapmiyor da secim bitene kadar bekliyor istedikleri olmadi mi ayni oyun chp de olayin øzeti gandi yolcu onun icin onda bu panik konuyu baska yere cekme
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler