USD
3,5561
25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Öfke Sorunu Yaşayan Şivava Gözaltına Alındı

Öfke Sorunu Yaşayan Şivava Gözaltına Alındı
21 Nisan 2017 11:45

Kuzey İrlanda polisi 'ciddi öfke sorunları olduğu', polis memurlarının parmağını ısırdığı iddia edilen şivava cinsi köpeği gözaltına aldı.

Sputnik'in haberine göre Kuzey İrlanda polisi, İngilizce'de 'herkesin tanıyıp bilmesi gereken harika kişi' anlamına gelen Nigel ismini verdiği ve "Harika göründüğü için ona bu ismi verdik" dediği şivava cinsi bir köpeği, 'ciddi öfke sorunları olduğu' gerekçesiyle gözaltına aldı.

KIZGIN BİR MİNİK 

Gerçek adı Simba olan köpeği gözaltına alan polis, "Nigel bizimle top oynamak istemedi. O kızgın bir minik, ve kesinlikle polis karşıtı!" şeklinde konuştu. 

Kuzey İrlanda'nın Craigavon şehrinde gerçekleşen olayın ardından polis, şivava cinsi köpeğin sahiplerini bulabilmek için sosyal medyada duyuru yaptı. Duyurunun yapıldığı Facebook paylaşımında şu ifadeler yer aldı: "Nigel kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmek, kamu düzenini bozan davranışta bulunmak ve görevi başındaki polis memurlarına 2 kez saldırı girişiminde bulunmaktan dolayı gözaltına alındı. Ciddi öfke sorunları var. Normalde onu Polis Departmanı'nın yeni üyesi olarak aramıza almak istedik ancak kendisi kızgın bir minik ve kesinlikle polis karşıtı! Tasması yoktu, ancak Avenue Road yakınlarından geldiğini tahmin ediyoruz. Lütfen sahibini bulun."

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler