Otomobil

'Canan Karatay'ı Bir Görsem Onu Sokacağım'

Tiyatro oyuncusu Bahtiyar Keskin, Canan Karatay'ın bal ile ilgili söylemlerini protesto etmek için arı kıyafeti giyerek Bursa'da surlara çıktı.

Daha önce yine Bursa'da kuş kostümü ile surlara çıkıp polisi alarma geçiren tiyatro oyuncusu Bahtiyar Keskin, Profç Dr. Canan Karatay'ın "Ömrünüzün kısalmasını istemiyorsanız kesinlikle bal yemeyin"  şeklindeki sözüne tepki göstermek için arı kıyafeti giyip yeniden surlara çıktı. 

Tiyatrocu ve dizi yapımcısı 54 yaşındaki Bahtiyar Keskin, balcılar tarafından büyük tepki toplayan Canan Karatay'ın bal ile ilgili bu açıklamasına tepki göstermek için arı kostümü giyerek Bursa sokaklarındaki tarihi surlarda dolaştı.

Kendisine arı kıyafeti diktiren Keskin, balın şifa kaynağını göstermek için sokaklarda gezdi. Baharla beraber polen toplamaya çalışan arıların konduğu çiçek açmış ağaçlara ve tarihi surlara tırmanan Keskin, Karatay'a böyle tepki gösterdi. Keskin'i gören bazı vatandaşlar korkarken, bazıları ise büyük ilgi gösterdi.

"KARATAY'I PROTESTO EDİYORUM"

"Canan Karatay'ı bir görsem onu sokacağım" ifadesini kullanan Bahtiyar Keskin, "Canan Karatay, bal yemenin insan ömrünü kısalttığını söylüyor. Bu çok yanlış bir ifadedir. Ben tiyatrocu olarak balın ne kadar faydalı bir gıda olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Karatay'ı protesto ediyorum. Yanlış bilgilendirme ve değerlendirme yapmıştır. Balın bin bir derde faydası vardır" şeklinde konuştu.

İşte arı adam Bahtiyar Keskin:

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:420px; width:620px" />

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:440px; width:508px" />