Otomobil

'Recep Tayyip Erdoğan' Bebek!

Antalya'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayranı olan bir çift, dünyaya gelen 3'üncü çocuklarına 'Recep Tayyip Erdoğan' ismini verdi.

Antalya'nın Kepez İlçesi Altınova Sinan Mahallesi 24 Sokak'ta oturan 25 yaşındaki Nuriye Kanşıray, 29 Mart günü Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğum Servisi'nde bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayranı olan inşaat işçisi baba Özgür Kanşıray, Kepez Nüfus Müdürlüğü'ne giderek oğluna 'Recep Tayip Erdoğan' ismini verdi.

"SEVİYORUZ ONDAN..."

Muş'un Sungu Köyü'nden 2014 yılında Antalya'ya geldiklerini söyleyen Özgür Kanşıray, babası 55 yaşındaki Nizamettin Kanşıray'ın da isteği üzerine oğluna sevdikleri devlet adamının ismini verdiğini dile getirdi. 7 yaşında Ali Ensar ve 4 yaşında Muhammet Yusuf isminde iki çocuğu daha bulunduğunu söyleyen Özgür Kanşıray, "Nüfus müdürlüğüne kayıt için gittiğimde, koyacağım ismi memurlar duyunca önce şaşırdı. Bana 'Neden bu ismi veriyorsunuz?' dediler. Ben de 'Seviyoruz ondan' dedim" şeklinde konuştu.

4'ÜNCÜ ÇOCUĞUNUN İSMİNİ DE BELİRLEDİ

Özgür Kanşıray, dördüncü kez baba olması halinde de 'Adnan Menderes' ismini koyacaklarını açıkladı.