USD
3,5561
15°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Prens William, Lady Gaga'ya FaceTime'dan Bağlandı

Prens William, Lady Gaga'ya FaceTime'dan Bağlandı
18 Nisan 2017 14:30

İngiliz kraliyet tahtının varisi Prens William, şarkıcı Lady Gaga'nın evine FaceTime'dan bağlanarak 'Akıl sağlığı'nı konuştu.

İngiliz kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü Prens William, akıl sağlığı konusunda konuşmanın fiziksel sağlık hakkında konuşmakla aynı şey olduğunu söyledi.

Prens William, insanları akıl sağlığı hakkında daha açık olmaya teşvik etmek amacıyla Londra'daki evinden FaceTime üzerinden Los Angeles'taki şarkıcı Lady Gaga'nın evine bağlanarak gerçekleştirdiği sohbetin görüntülerini internet üzerinden paylaştı.

Yayınlanan görüntülere göre Prens William, 'Herkes için akıl sağlığı konusunda düşündüklerini açıkça söylemenin ve bunun da gayet normal olduğunu hissetmenin tam zamanı. Bu konuda konuşmak, fiziksel sağlık hakkında konuşmakla aynı şey' dedi.

Lady Gaga da akıl sağlığı hakkında açık açık konuşmanın insanlara 'artık gizlimiz saklımız yok' hissi verdiğini ifade etti.

 

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
En Popüler Galeriler