Son Paylaşım

2019 Survivor nerede çekilecek? Acun adresi değiştirmedi

Sonpaylaşım : Alper Baycın'ın ölümünün ardından Survivor 2019'un nerede çekileceği merak konusuydu. Yeni adresin değişmediğini Acun Ilıcalı açıkladı.

Türkiye'de büyük bir heyecanla beklenen Survivor yarışmasının çekimleri yakın bir zamanda başlayacak. Daha önceki yıllarda Şubat ayında başlayan yarışmanın hangi adada çekileceği de merak konusu oldu. Daha önce Survivor'da yaşanan ölüm olayı sebebiyle Acun Ilıcalı'nın adada değişiklik yapması bekleniyordu. Ancak Survivor'ın adresi değişmedi.

2018/12/06/2019-survivor-nerede-cekilecek.jpg

SURVİVOR 2019 DA DOMİNİK CUMHURİYETİ'NDE

Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşıma göre; Survivor 2019 çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde yapılacak. 

Acun Ilıcalı Instagram paylaşımıyla Dominik Cumhuriyeti'nden görüntüleri paylaştı. Birçok kişinin bu konumda denize girmesi ise oldukça dikkat çekti.

Acun Ilıcalı risk alıyor! Ne olmuştu?

Survivor 2018'in çekimleri sırasında Survivor ekibinde çalışan Alper Baycın Dominik Cumhuriyeti'nden gaspçıların hedefi olmuştu. Gaspçılar tarafından soyulan Alper Baycın ardından aynı çete tarafından öldürülmüştü. Alper Baycın'ın ölümü tüm Türkiye'yi yasa boğdu. 

Survivor'da hayatını kaybeden Alper Baycın'ın gündüz düzenlenen cenazesine katılan Acun Ilıcalı'nın akşam Şeyma Subaşı'nın doğum günü partisine katılması ise oldukça eleştirilmişti.