Son Paylaşım

Açelya Topaloğlu arkadaşının aşkını çaldı

Açelya Topaloğlu, yakın arkadaşı Serenay Aktaş’ın eski sevgilisi Kenan Acar ile birlikte görüntülendi. İkili, flört iddialarını yalanlamıştı.

Açelya Topaloğlu, yakın arkadaşı Serenay Aktaş’ın eski sevgilisiyle birlikte görüntülendi. Aralarından su sızmayan dostluğa, Topaloğlu ile Kenan Acar’ın ilişkisi ket vurdu.

SERENAY AKTAŞ’A İKİNCİ DOST KAZIĞI

Nişantaşı’nda magazincilere yakalanan ikili, panik yaparak aşklarını ele vermiş oldu. Geçtiğimiz yıl Meryem adlı dizide beraber rol alan Serenay Aktaş ve Kenan Acar beraberliğe başlamıştı.

AÇELYA TOPALOĞLU VE KENAN ACAR OBJEKTİFLERE YAKALANDI

Bu aşk bittikten kısa süre sonra Kenan Acar ve Serenay Aktaş’ın yakın arkadaşı olan Açelya Topaloğlu arasında bir kıvılcım oluştu.

SERENAY AKTAŞ’A İKİNCİ DOST KAZIĞI

6 aydır beraber oldukları iddialarını yalanlayan ve ilişkiyi gizleyen ikili, Nişantaşı’nda görüntülenerek yakayı ele verdi. Serenay Aktaş, Topaloğlu’na sosyal medya üzerinden tepki göstermişti.

serenay aktaş

Vay be.. Önce Bestemsu, şimdi Açelya… Ben bu çirkinliğe inanmak istemiyorum. Sen Beste olayında yanımda ol, ‘Karaktersizlik’ de ama bir sene sonra aynısını yap. Grupta yazdıklarını okudum da o zamanki… Midem bulanıyor..

serenay aktaş
Serenay Aktaş, olay üzerine yaptığı Instagram paylaşımıyla dikkat çekti.
canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.