Son Paylaşım

Acun Ilıcalı’dan flaş açıklamalar

Cengiz Semercioğlu’nun programına konuk olarak katılan Acun Ilıcalı, “Ortaklık için teklifler aldık ama olmadı. TV8’i satmıyorum” dedi.

Yakın arkadaşı Cengiz Semercioğlu’nun ‘Sabah Sohbeti’ programına konuk olarak katılan Acun Ilıcalı, hayatı ve kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

TV 8’in satılacağına yönelik öne sürülen iddialarla ilgili konuşan Acun Ilıcalı, kanalı satmayacağını belirtti.

Ilıcalı, “TV8’in marka değerini kullanarak pazara girmek isteyenler var. 3 yabancı 1 yerli şirketten ortaklık teklifi aldık. Ama onlar ortaklıktı. Olmadı. Çünkü ortaklık benim için önemli. Samimi olması, içime sinmesi lazım. Bu medyaya ‘TV8’i satıyor diye yansıdı’. TV8’i satmıyorum” ifadelerini kullandı.

“O İNSANLARLA ASLA ÇALIŞMAYACAĞIM”

Yükselme döneminde kendisine iftiralar atan ve karalayan insanlarla hiçbir zaman çalışmayacağını belirten başarılı televizyoncu, niyetlerinin kötülüğüne dikkat çekti.

Ilıcalı, “TV8’in marka değerini kullanarak pazara girmek isteyenler var. 3 yabancı 1 yerli şirketten ortaklık teklifi aldık. Ama onlar ortaklıktı. Olmadı. Çünkü ortaklık benim için önemli. Samimi olması, içime sinmesi lazım. Bu medyaya ‘TV8’i satıyor diye yansıdı’. TV8’i satmıyorum” şeklinde konuştu.