Son Paylaşım

Acun ve Şeyma'nın Alaçatı'daki yazlığı satışa çıkarıldı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Alaçatı'da 8 milyon lira masraf yaparak keyiflerine göre dekore ettiği ve dostlarını ağırladığı yazlık satışa çıkarıldı.

Acun Ilıcalı'nın, Çeşme Alaçatı'da aldığı arsada kendi zevkine göre özel olarak inşa ettirdiği ve eşi Şeyma Subaşı'nın da dekore ettiği yazlığını satışa çıkardığı öğrenildi.

2018/05/14/acun-yazlik.jpg

Sabah'tan Bülent Cankurt'un yazısına göre; Acun Ilıcalı yakın dostlarını ağırladığı dillere destan yazlığı 7 milyon euro'ya (Yaklaşık 37 milyon TL) satışa çıktı.

2018/05/14/acun-yazlik_1.jpg

İşte Cankurt'un o yazısı:

"Acun Ilıcalı’nın Alaçatı’da arsa alıp kendi keyfine göre yaptırdığı, eşi Şeyma Subaşı’nın da dekore ettiği dillere destan yazlığını 7 milyon Euro’ya satılığa çıkardığını öğrendim.

2018/05/14/acun-yazlik_2.jpg

ORTAKÖY'DE 18 MİLYON LİRAYA VİLLA SATIN ALMIŞLAR

Ilıcalı iki yıl önce 8 milyon lira masraf yaptığı konuşulan ve geçen yaz birçok arkadaşını ağırladığı bu çok özel yazlığını neden satılığa çıkardı bilemedim. Artık çok sevdiği Alaçatı’da başka bir yazlık mı yaptırıyor yoksa Çeşme ile irtibatı koparmaya mı karar verdi bilmiyorum.

2018/05/14/acun-yazlik_3.jpg

Bu arada Alaçatı’daki yazlığını satılığa çıkaran Ilıcalı’nın, Ortaköy’de 18 milyon dolara bir villa satın aldığı kulağıma geldi. Eşi Şeyma Subaşı, bugünlerde Ortaköy'deki Boğaz'a nazır bu villanın dekorasyonuyla uğraşıyormuş."

2018/05/14/acun-yazlik_4.jpg

Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti de, Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın davetlisi olarak Çeşme’ye gitmişti.